Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy kell szmogriadót kérni...

Hogy kell szmogriadót kérni kisvárosban? Hétfő óta megfulladunk, nálunk van a legnagyobb szmog az országban. Kit kell keresni, itt helyileg, vagy Bp-en kell kérvényezni? Help....

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 21:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Érdekes, még a Trabi-Lada-Wartburg időszakban előfordult hogy köhögött az ember a sűrű utcán a füsttől, de a mai kocsik mellett? Én max csak a szagát érzem egészen közelről is.
2020. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nem olyan érdekes, vannak akik semmit nem éreznek, pl akik cigiznek kevésbé érzik, van aki azt se érzi ha fürödnie kellene.....Egyébként idősebb korban szerintem romlik a szaglás, azt vettem észre idősebb rokonokon, hogy sokan tompulnak lefelé. Persze nem mindenki. Mindenesetre ha valaki nem az a ridegtűrő állatfaj, hanem pl van orra, szerintem az egy jó tulajdonság, és inkább ők képezik az átlagot is. Viszont az tény hogy kis számú ridegtűrő ember is be tudja füstölni a tavakat, folyókat utakat mindent benzinnel, ameddig le nem állítják.
2020. júl. 24. 16:06
 23/30 anonim ***** válasza:

#22 Az ember a szmogban nem maga a szag miatt fuldoklik hanem a szén-dioxid és egyéb gázoktól.

De eléggé túlreagálod, kétlem hogy akkora a füst az utcán hogy könyökölni tudnál rajta, max akkor fuldokolna egy egészséges ember. Ismerősömnek pl asztmája van, ő könnyebben befullad.

2020. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Meg azért tényleg vicces hogy 2020-ban arról kell diskurálni hogy létezik e szmog a világon 2020-ban. Ok, én eljutottam arra a szintre, senki barommal erről nem nyitok vitát, mérjünk, fogjunk össze aztán felőlem pampoghatnak, majd észreveszik hogy egyre kevesebben vannak akik pampognak hogy niincseenszmooog bőőő.
2020. júl. 24. 16:09
 25/30 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta hogy nincsen szmog, de az erős túlzás hogy ha kilépsz a házból már megfulladsz.
2020. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
23 Ok, felőlem döntsd el hogy más mit érez. Mondom leszrom, majd megmérjük, azt annyi. Vitatkozzatok magatokban, max annyi hogy értelmes ember elkerül benneteket és uszimpatikusak lesztek.
2020. júl. 24. 16:11
 27/30 A kérdező kommentje:
25 Tényleg nem úgy van ha kilépek a házból megfulladok :) Ugyanis bent a házban is ha épp durva a füst kint. Mert nyáron az ablakok elég gyakran kell hogy nyitva legyenek, meg azért oxigén se árt vagy nem? Kell szellőztetni... De tényleg olyan fárasztó, ezt az 5 évesek is tudják hogy kell szellőztetni, és akkor ez meglepő hogy a kinti levegő jön be? Akik arra fordítják feleslegesen az energiáikat hogy tagadnak egy létező dolgot, mint az ovisok hisztiznek és toporzékolnak hogy ne vegyétek el az autttómat 5 percre se, és akkor mindent kitalálnak ennek érdekében.
2020. júl. 24. 16:27
 28/30 anonim ***** válasza:
#10 Ehhez nem kell zsúfoltság, néha 1-2 olyan cigánydízel retek megy itt el a hatoson, hogy egymaga megcsinálja a harmadfokú szmogriadót. :DD
2020. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

a lakóhelyed szerinti illetékes jegyzőt keresd meg, ő fog tudni segíteni!

ha szmogriadót elrendelni nem is fognak azonnal elrendelni, birtokvédelmi eljárást kérhetsz.

2020. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

nadeszépen sikerült megfogalmazni ez a mondatot :D

de a lényeg talán érthető

2020. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!