Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen mérnök az aki kidolgozz...

Milyen mérnök az aki kidolgozza hogy az autóforgalom hogyan alakuljon a városban? Hol legyenek az elkerülő utak, a kamionforgalom és átmenő forgalom hogy legyen kint tartva? Közlekedésmérnök vagy településmérnök? Vagy valami más szakember?

Figyelt kérdés
Ki végez forgalomszámlást? Régebben volt ilyen diákmunka pl.

2020. júl. 28. 09:00
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Ez a válaszod, nem volt hasznos. Azért foglalkoztat jelen pillanatban a kérdés, mert a korona korlátozások óta a levegőminőség számomra és sok más ismerősöm számára már nem elfogadható. Mivel feltételezzük hogy ez nem fog számottevően javulni, ezért ez a terület mondhatni a hobbinkká vált, amit majd valószínűleg elfelejtünk egy időre, amennyiben a levegő minősége tartósan a néhány évvel ezelőtti állapothoz fog közelíteni. Mivel én is dolgozom, de időnként érzékelem a körülöttem lévő világot, pl a levegőt, az orr elnevesű érzékszervemmel. De te mondjuk elég okoskodó egy embertípus vagy nem mondták még?


Van egy ilyen mondás hogy hülyékkel nem vitatkozunk mert legyőznek a rutinjukkal. Már néha elgondolkodtam hogy alkalmaznom kellene ezt veled, csak az a gond hogy állandóan mindent teleszemetelsz. Nem lehetne hogy te a saját életeddel foglalkozz? További szép napot, de ha hasznos válaszod van a kötekedő stílusod ellenére szívesen veszem, gondolom nagy a tudásod csak furcsa a személyiséged.

2020. júl. 28. 10:37
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Közlekedésmérnök! Egy barátom dolgozik ebben a munkakörben, de ennek is több divíziója van és sok a kooperáció nem csak ezek között, de a közlekedés szervezésében aktívan részt vevő többi szereplő, pl busztársaságok között is.


Mivel nyilvánvalóan egy probléma miatt teszed fel a kérdést, annyi megjegyeznék, hogy az optimális/tökéletes közlekedésszervezésnek soha nem az ötlet vagy az elméleti munka a limitje, hanem a megvalósítás ideje, forrás(hiány)ok, megvalósítással járó hátrányok (pl. teljes útzár egy fontos útszakaszon).

2020. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
53%

Az ugye megvan, hogy nem egy ember válaszolgat neked? Csak gondolom nem tűnik fel, mert mindenki egyetért abban, hogy nincs igazad.

Számtalan szakmai választ adtam a korábbi kérdéseidre, de valahogy azokra nem sikerül érdemben reagálni, csak megy a személyeskedés részedről folyamatosan. szóval a rutin kérdéskört nekem kellene alkalmazni inkább veled szemben azt hiszem. Csak mivel ez a szakmám, így tudok reagálni mindenre, és próbálom felnyitni a szemed. Mindhiába.

A levegő minősége pedig olyan, mint karantén előtt volt, nem karantén alatt romlott el az összes autó.

2020. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Miben nincs igazam? Kérdést tettem fel, amire infókat gyűjtök :) Nekem nem fontos hogy igazam legyen, ami nekem fontos, az az hogy élhetőek legyenek a városok. Nem vagyok egoista, nem érdekel az igazam, kifejezetten örülök ha valaki más sem a saját igazával foglalkozik hanem a témával amit felvetettem.
2020. júl. 28. 10:55
 15/40 A kérdező kommentje:
Áruld el kérlek mi a szakmád pontosan.
2020. júl. 28. 10:57
 16/40 anonim ***** válasza:
53%

Dehogynem fontos az igazad. Azért nem vagy hajlandó elfogadni azokat a válaszokat amik leírják, hogy miért gondolkozol hülyeségekben a problémákat és azok kezelését illetően.


Közlekedésmérnök (is) vagyok.

2020. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy egy másik kérdésem alatt a válaszod nullára van szavazva, de még így sem tűnik fel neked hogy a munkahelyi brancsotokon kívül vannak normális hozzáállású emberek is akikkel kommunikálok. De tulajdonképpen örülök annak az ellenszélnek amit produkáltok, mert legalább a saját bőrömön is tapasztalom amit az ismerőseim mesélnek, egyrészt hogy diplomához és pozícióhoz nem jár alanyi jogon ész, másrészt milyen rettenetes hozzáállást tapasztalnak mindenhol. Érdekes hogy ilyen emberek mint te, felelős állásban dolgozhatnak.
2020. júl. 28. 11:01
 18/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm, na és milyen volt a koli kényelmes? Sokat jártam ott.
2020. júl. 28. 11:02
 19/40 anonim ***** válasza:

Egyrészt, nem közlekedésszervezés területén dolgozom, szóval ezt buktad. Nem tudom milyen lepontozott válaszra gondolsz, az enyémekre még pontozás sem jött, mert túl hosszú volt elolvasni még neked is, nem hogy másnak, Tehát ezt is buktad.

És igen, felelős beosztásban dolgozom. Érdekes, problémákat oldok meg, gyakorlatilag egész nap azt csinálom. Érdekes ebben valós eredményeim vannak, nem csak online okoskodok a témáról. Ezzel szemben te fotelforradalmárkodsz otthonról, mert unatkozol a gyerek mellett.

Nem voltam kolis. Sokat jártál ott? Takarító a gyerek előtt?


(és látod? megint átvitted az egészet személyeskedésbe, mint minden kérdésednél tetted.)

2020. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Kérlek próbáld meg megérteni a szakbarbár gondolkodásoddal ezt az élethelyzetet itt most. Ez itt a gyakori. Itt te azt látod hogy kérdező, én nem látom ki válaszolgat, nem derül ki számomra ugyanaz e mint más kérdésnél. A kérdésemre kb 50 %-ban normális válasz érkezett, és jöttek válaszok makacsul hülyéző valószínűleg 2 embertől, melyekből te vagy ezek szerint az egyik, de nem lehet tudni. Nem szeretném ezt statiszikában levezetni, de lehet hogy néhol nem tudtam melyik melyik. Ezt úgy tudnátok elkerülni, hogy hülyézés, negatívkodás helyett a kérdésre választoltok, és ezek alapján majd én látom hol gondoltam jól a dolgokat. Majd én szépen fejesztem az alapján ezt a kérdést magamban, a hülyeségeket elvetem az infókat megtartom, nekem ez nem karrier mint neked, hanem a lakóhyelemről szól! Nem ragaszkodom semmihez, de érdekel a téma. Próbáld meg ezt megérteni, én nem tudom te ki vagy, a másik vagy harmadik "válaszoló" ki. Remélem segítettem.
2020. júl. 28. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!