Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki csinált már PÁV 2-es...

Aki csinált már PÁV 2-es vizsgàt segítene kicsit?

Figyelt kérdés

Holnapi napon megyek a vizsgálatra.

Milyen öltözékben illik menni?

Az egyik feladatról lenne egy kérdésem, ahol azt kell csinálni, hogy megjelenik egy szín, hang, és jobb vagy bal felirat, és ahhoz a pedálhasználat.

Ebben a feladatban ez a 3 dolog mindig egyszerre fog lenni, vagy egyszer csak szint kell jelölnöm, másik alkalommal pedált hasznàlnom, utána a magas vagy mély hangnak megfelelően a fekete és fehér gombot nyomni?

Nem tudom ez így mennyire érthető, a kérdés végül is a feladattal kapcsolatban az, hogy egyszerre jelenik meg a szin, a hang, es a jobb vagy bal felirat, vagy külön külön? :)



2020. aug. 2. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Laza, kényelmes cuccban menj.


Ha megvan a megfelelő vezetési gyakorlatod, akkor nem lesz gond.


VISZONT!!! Adnék egy jó tanácsot!


Aki ezeket a PAV feladatokat kitalálta, az egy idióta volt!!!

És aki a feladatok értékelését kitalálta, az egy valódi, igazi hülye volt!!!


Elmondom, hogy miért.


Mert a feladatok értékelésénél nem csak a rossz, hanem a túl jó megoldásokat is hibának tekintik.

Tehát ha van például egy feladat, amit öt és tíz másodperc között kell megoldani, és valaki csak fél perc alatt tudja megcsinálni, az kiesik, nagyon helyesen. De ha te olyan ügyes vagy, hogy három másodperc alatt megoldod, ugyanúgy kiesel!

Ezért idióta az egész vizsgálat!


A legtöbben a számfelismerő tesztnél buknak ki ezért.

(Tudod, amikor számsorokat villantanak fel, és meg kell jelölni azokat a számokat amiket felismertél.)


Bőven elég ötöt megjelölni, ennyit lehet is látni.


Sokan jól akarnak teljesíteni, és bejelölnek olyan számokat is, amiben nem biztosak, hogy minél több találatuk legyen.


És ezt hogy értékelik ki az idióták?


Eltalált a jóember hatot, kettő rosszat is bejelölt, tehát 6 - 2 = 4 találata volt, ami már kevés a PAV kettőhöz.

Mert a hibákat levonja a jó eredményből az ökör.


Szóval erre is vigyázz. Nem szabad okosabbnak lenni annál a hülyénél, aki ezt a baromságot kitalálta :)

2020. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a PÁVII csináltam március elején. Szerintem nagyon könnyű volt, de ugye ez mindnekinél más. Legyél kipihenve, időben legyél ott, és ne izgulj.


A kérdésedre a válasz: Nem, nem egy időben! Pl piros kör megjelenik, akkor megnyomod a piros kör gombot, magas hangot hallasz, fekete négyzetet nyomod meg, jobb oldalt alul fehér nagy kör, jobb pedál. Nem egy időben, de amikor begyorsul akkor majdnem olyan mert akkor már nagyon kell figyelned, mert lemaradsz. Az a lényeg hogy ne kapkodj, nyugodtan mert nem csak a gyorsaság hanem a pontosság is lényeg.

Minden feladat előtt lehet gyakorolni.


Ezt a videót nézd végig sokat segít:

https://www.youtube.com/watch?v=p1xcpV29SDg


Sok sikert a vizsgához!:)

2020. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi hogy azon a videón a magas és mély hangot kicsit nehéz megkülönböztetni, de a vizsgát egyértelműen el lehet dönteni hogy az most mély vagy magas.
2020. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! :)
2020. aug. 2. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert. Remélem a Barbara lesz a pszichológus, nagyon kedves és rendes nö. ( bár ott mindenki jó fej).
2020. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baromság az biztos.

Mutattak 4 arcot és melyik a szimpatikusabb.

Hát mindegyik minimum 25 év, úgy néztek ki.

2020. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a Szondi teszt, nem?

Én tavaly csináltam, nekem nem mutogatták az arcokat. Amúgy azok mind pszichiátriai kezelés alatt álló betegek voltak, ha jól tudom:)

2020. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2020. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!