Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki, aki Székesfehérvaron...

Valaki, aki Székesfehérvaron csinált elsősegély vizsgát, mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Nekem már csak az elsősegélyt kell megcsinalnom, a kresz és a forgalom meg van. Viszont érdekelne, hogy aki Fehérváron csinálta, neki milyen tapasztalatai vannak. A stabil oldalfektetésen és az újraélesztésen kívűl ugye van egy “A” és egy “B” tétel. Mindkettőt meg kellett csinálni, vagy csak az egyiket kérdezték?


Előre is köszönöm a segítséget! :-)



2019. febr. 4. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Majdnem 3 éve csináltam a Vöröskeresztnél. Nem volt semmi extra, az oktató jól magyarázta, a vizsgabiztosok is jó fejek voltak. 1 elméleti és egy gyakorlati kérdés volt az újraélesztésen és a stabil oldalon kívül (nekem elméletből a "Mit tesz Ön, ha egy fának ütközött autót lát, amiben a sofőr a kormányra hajolva ül eszméletlenül", vagy legalábbis ilyesmi megfogalmazással. A gyakorlati a Rautek-fogás volt).
2019. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!