Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csáó!Szeretnék egy kisebb...

Csáó!Szeretnék egy kisebb vagy egy nagyobb "roncs" gőzöst felvásárolni illetve felújítani. HOGY lehet ilyen roncs gépezetekhez hozza jutni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hogy nem komoly a kérdés, de ha komoly lenne akkor meg rég nem itt kérdezősködnél, hanem pl Füstiben...
2020. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Istvántelken a járműjavítóban érdeklődj (Elem u.)

vagy a füstiseknél, vagy a közlekedési múzeumnál

de nem hiszem, hogy tudsz egyet magadnak venni.

a legtöbb még létező jármű a közlekedési múzeum tulajdona. Amikt Istvántelekre be vannak stokizva azok is mind múzeumi példányok - csak hát pénz nincs arra hogy csináljanak velük valamit, még tetőre sincs pénz :D


au index fórumán tedd fel ezt a kérdést, oda sokkal több vasútb..i jár mint ide!

[link]

2020. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Jelentve, mert ez szimpla kitaláció.
2020. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

miért lenne az? én Pupost szeretnék a kertembe... de úgy tűnik egyszerűbb ha fából megépítem.

pedig 20 évet dolgoztam a vasúton, tudom merre induljak.

meg egy MiG-29-est is el tudnék nézegetni itt :D

2020. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az, de ettől független odaírtam, neki, hogy akkor rég a Füstiben lenne.


Mert nyilván aki ilyesmiben gondolkodik, annak elvileg pénze is van rá, ha van rá pénze talán nem hülye ember, és ha nem hülye ember, akkor már rég az illetékeseket kérdezné meg róla.

2020. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

4-es, az utóbbi kívánságodra talán van részmegoldás...

[link]

:)


Kérdező, próbáltál már külföldi oldalakon nézelődni esetleg? Főleg Amerikában, Oroszországban kb mindent is kapsz, én vonatmániás nem vagyok, de pl eladó utasszállító repülőket simán láttam már meghirdetve. Na persze sosem érdekelt komolyan, hogy felhívjam, utánajárjak meg biztos vagyon lenne behozni (ha szabad egyáltalán), de hátha te sikerrel jársz.

2020. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozhatsz még romániában, a magyar kisvasutak tizenéve oda jártak ki leselejtezett gőzösért. Persze lehet hogy azóta szétvágták ami kint maradt.

Ott is van ára a vasnak.


Felújítani úgyse tudod, ahhoz spéci gőzösműhely kell az országban talán 2 helyen tudják javítani. Ami egy vagyonba kerül.

2020. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
egy nagyvasúti gőzös esetében inkább a szállítás lenne a nagyobb gond mint a beszerzés...
2020. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!