Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan szabály,...

Tényleg van olyan szabály, hogy 2 éves jogsinál fiatalabbal nem lehet külföldre menni?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm mondta, de apám, aki vizsgabiztos volt azt mondta, hogy ez hülyeség. Én pedig félek, mivel nagy terveim vannak az egy éves jogsimmal.... Segítsetek!
2010. aug. 4. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
van ilyen. benne van a kreszben. 2 évig tanuló jogsi. utánfutót sem vontathatsz, meg ilyenek is vannak benne, én úgy emlékszem.
2010. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
18 éves kor felett mehetsz külföldre is. És mivel legkorábban 17 éves korodban szerezhetted a jogosítványodat gondolom már betöltötted.
2010. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezzel nem lettél okosabb. Mind a ketten mást mondtunk. :D Bocsi


Előző voltam.

2010. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha elmúltál 18, akkor mehetsz külföldre akár kezdő vagy, akár nem. Amúgy miért nem apukádnak hiszel, ha ő ért ehhez?:)
2010. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van :) köszi a válaszokat! Remélem igazatok van :) ha meg nem... hát ciki, mert nem változtatok a terveimen
2010. aug. 4. 23:16
 6/7 anonim válasza:
Hidd el ez igy van ahogy mondják, én ma kreszből vizsgáztam és az ilyen kérdéseket oda vissza fujuk tehát, 18 éves korodig nem mehetsz külföldre
2010. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: de nem ez volt a kérdés :D
2010. aug. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!