Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Manapság lehet külföldre...

Manapság lehet külföldre menni? Nevezetesen Romániáról van szó.

Figyelt kérdés

Vannak most megkötések? Kirándulni mennék leginkább.

Más országok is érdekelnek. A korlátozott országok is érdekelnek.



2020. aug. 18. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elgondolkodtam, hogy hogy találja meg valaki először a gyakorikerdesek.hu-t, és nem a konzuli szolgálat weboldalát, ahol részletes tájékoztatások vannak a beutazásokról, országonként...
2020. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy tesztet kell csináltatni, de érdeklődd meg a tourinform-nál szerintem.
2020. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hányinger az egész, ahogy próbálnak elszigetelni mindket egymástól. Nagy tortúra most Romániába jönni, visszafelé garantált a karantén.
2020. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Romániából Magyarországra lépve állampolgárságtól függetlenül 2 hét karantén, vagy 2 negatív teszt, szóval igen, mehetsz romániába kirándulni, ha visszafele 2 hetet leszámolsz, vagy fizetsz a tesztekért.

Off topic

Az keserít el, hogy bezzeg horvátország meg zöld, hisz ott nyaralnak a fontos emberek...

2020. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!