Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem felhaborito szerintetek...

Nem felhaborito szerintetek kozteruleten a parkoloautomatak? De meg csaladi hazak ele is tesznek mar!

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 12:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Azert vettem autot hogy ne kelljen tomegkozlekedesre koltenem, egy villamos/buszjegy 300 Ft, odavissza 600 Ft.. Erre igy is lehuznak a parkoloautomataval ugy hogy van kocsim.


Aki pedig azzal jon hogy az auto szennyez es a busz keveset, az gondoljon arra ha az osszes autos buszt hasznalna, akkor kdurvara tobb busz lenne, ami ugyanannyit szennyezne.

2020. szept. 15. 12:33
 2/15 Alex Fly ***** válasza:
98%

Szóval sajnáltad a pénzt a közlekedésre, ezért vettél egy autót, amire még többet fogsz költeni...

A parkolóautomatával pedig nem tudom, mi a bajod: ha van garázsod, udvarod, ahol tudod tárolni a járművedet, akkor ez úgy sem érint. Ha meg nincs, akkor az autóvásárláskor kellett volna gondolni arra, hogy hova fogod tenni.

2020. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

ha kerítésen kívül van, az utcán bárhol elhelyezhető az automata.


Családi házak elé is mernek tenni? Ott a legoptimálisabb. A családi ház előtti közterület nem védett.

2020. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Az autó kb. a legdrágább módja a közlekedésnek még a parkolás nélkül is. Az ember nem pénzmegtakarításból veszi, hanem kényelemből (vagy kényszerből, ha nincs megfelelő tömegközlekedés). Én az autóm fenntartására biztosítással együtt simán elköltök félmilliót évente, tankolást nem beleszámolva (bár ez egy drágább autó).

Szerintem amúgy nem felháborító, meg be is tudsz állni az udvarra.

2020. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hat akkor ti nagyo idiotak lehetetk mert nekem siman megterul az auto
2020. szept. 15. 12:54
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha olyan hülye vagy, hogy minden nap jegyet veszel bérlet helyett, akkor valóban megtérül. De a bérlettel már beljebb lennél.
2020. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Akármennyire is hihetetlen, egy szolgáltatást veszel igénybe a közterületi várakozással.
2020. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, kizártnak tartom, hogy havi 8-9000 Ft-nál olcsóbban oldod meg az autód fenntartását, márpedig egy drágább helyi havibérlet nagyságrendileg kerül ennyibe. Ehhez képest egy tank üzemanyag kerül 15000 Ft körüli összegbe, és akkor még nem számoltam semmilyen más költséget.


A fizetős parkolásban amúgy is az a gyakorlat, hogy a helyben lakók komoly kedvezményeket élveznek, szóval valamit te csinálsz rosszul.


A környezetszennyezést illetően pedig tévedsz, hiszen egységnyi teljesítményre levetítve egy 40-80 főt is elszállító busz károsanyag-kibocsátása bizony fajlagosan jóval alacsonyabb, mint az átlagosan 1,5 utast szállító személygépjárműveké - ráadásul nem csak buszok vannak ám a világon .

2020. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Aki pedig azzal jon hogy az auto szennyez es a busz keveset, az gondoljon arra ha az osszes autos buszt hasznalna, akkor kdurvara tobb busz lenne, ami ugyanannyit szennyezne."


Ejha, hát neked sem erősséged a gondolkozás :D Vagy csak szándékosan trollkodsz, akkor viszont ügyes, mert kezdem elhinni, hogy komolyan beszélsz.

2020. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Egy havi bérlet árából lassan a biztosítás nem jön ki, nem hogy a többi...
2020. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!