Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Külföldi kamionozással simán...

Külföldi kamionozással simán meglehet keresni havi 600ezret? Vagy ez az összeg kuriózumnak számít?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem simán , de meg
2020. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ahor képest hogy egy hegesztő dupláját kapja, de én is nemsokára indulok nemzetközibe
2020. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Na tudod ki csinálná ezt a melót ennyiért.


Veszélyes, igénytelen fülkében egész nap büdösen, és nagy a felelősség is, ezzel a nagy döggel ledarálsz valakit irány a börtön.


Én futárkodom ausztriában, közel 700 ezer a fizu, 8 óra meló.Én inkább ezt ajánlanám neked ha érdekel privibe segítek.

2020. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nemzetköziben simán. Elmész az osztrák-svájc határhoz, és ingázással megkeresel 1 millió felett.
2020. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
500 körül a reális. 600-ért sokat kell ponyvázni, akár naponta több alkalommal. Ebben az évben nemzetköziben 470 volt a legrosszabb, amit ajánlottak nekem. Másik cégnél nemzetközi 560 a max. Maradtam belföldön napizósnak 380- ért, fix fuvarok. Mindennap otthon a saját ágyamban alszok.
2020. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj osztrák vagy német céghez. Ott még jobban fogsz keresni. Ráadásul elég belföldi fuvarokat vinned. Vagy osztrák-német pályát járni. Nem kell Portugáliától Norvégiáig uniózni kevesebb zsetonért. Ami alapesetben ugye min. bér + adómentes napidíj összetétele.
2020. szept. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha Osztrák vagy Német cégnél vagy alkalmazva és nem helyi cégnél vagy kiküldetésben akkor könnyebben megkeresed a 600 ezret de az sem fog simán menni. Kezdő sofőröket nem igazán vesznek fel kb sehova a válság miatt. Másrészt kell egy pár év tapasztalat hogy egy komolyabb cégnél ahol tényleg jól fizetnek de sokszor olyan munkát adnak ami leizzaszt mert mehetsz szűk utakon, kis helyekre, centizgethetsz a kamionnal és ezeket elsősorban tapasztalt sofőrökre bízzák de azt meg is fizetik az tény.

Első körben el kell kezdeni de a 450-500 ezer forintot összetudod kaparni 1 hónapban külföldön persze.

2020. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Beviz Elek ***** válasza:

#5

Ponyvázni? Dolgozni kell? Az azért már durva...


Én külföldön élek, itt is dolgozni kell a pénzért. Tegnap pont jól jött ki ezért meg is néztem hogy mit alkottam. A telephelyünk és a 11. lerakó között 26km-t mentem összesen, mindezt 3 óra alatt és 9x kellett megbontsam a ponyvát.


És ez 3 óra, 10 órát dolgozom naponta

2020. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sokan elfelejtik hogy mit is takar a kinti munka meg az otthoni... lehet több a pénz de a meló is jóval több, továbbá az überalles idióták között te mindig is csak egy szolgaéletű leszel főleg a munkás szférában, ott vannak a legnagyobb tahók, ja és nagyátlagban vagy kinti lakcímet kérnek, lehetőleg a közelben, és úgy már mindjárt nem éri meg annyira, vagy sosem jössz haza csak a nyári szabiban, mert hetelős a munka de te kamionban alszol mert nem költesz lakásra. Hacsak nem akarsz 1 napokat otthon lenni állandóan és több száz / ezer km-t autókázni örökké. Vannak kivételek, de ez a nagy általánosság. Míg egy jobb magyar cégnél megraksz hétfőn 1 helyen, aztán majd szerdán vagy csütörtökön kell csak lerakni megintcsak egy helyen, aztán esetleg még vissza pénteken vagy aznap és jön a hétvégi pihenő. Azért így ~600 at keresni, vagy hogy naponta 10x ponyvázni meg rakodni kötözni stb 800-900 ért, még mindig az első, nem beszélve arról hogy kamionnal hoznak haza legrosszabb esetben pestre, de a saját autódba bepattansz és 1-2 óra és már otthon is vagy, jobbik esetben a saját városodba mész haza, még jobbik esetben a ház előtt állsz meg kamionnal.
2020. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8/9 Beviz Elek


Nem is rakodómunkásnak jelentkeztem! Cipekedni, rakodni akarok, akkor raktárt keresek.


Rendes sofőr C-vel kezdi. Utána megy kamionra. Elég volt a cipekedésből! Nem akarok 40 évesen bottal, tolókocsival járni. 23 évesen már gerincsérvet kaptam, ez miatt. Én nem fogok belerokkanni!

2020. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!