Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tippek első motoros vizsgához?

Tippek első motoros vizsgához?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Délelőtt lesz az első forgalmi vizsgám, A2 kategória. Van esetleg valami tippelek, tapasztalatotok amivel tudnátok segíteni egy kezdő vizsgadrukkost? Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

2020. okt. 7. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne bukj meg!
2020. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, szabályosan közlekedj, ne vakon menj a másik után.

Motoros vizsgán általában kettessével mennek a vizsgázók, és nem ritkán bukik mind a kettő azért, mert az első csinál valami hülyeséget, a másik meg gondolkodás nélkül követi.

2020. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja igen. Nekem vizsgahelyzeten kívül volt olyan, hogy követtem a szembesávba az előttem lévőt. Pedig addigra már volt 5000 km-nyi A2-es tapasztalatom...


Figyeld a táblákat, ne kövesd vakon az előtted lévőt. Próbálj meg nem izgulni túlságosan. Ne felejtsd el az indexet visszavenni. Hajrá, sok sikert :)

2020. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!