Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kezdokent sofor allas?

Kezdokent sofor allas?

Figyelt kérdés
El szeretnek helyezkedni soforkent. Friss (3 honapos) jogositvanyom van (marcius kornyeken vagnek ebbe bele, szoval addigra bo fel ev), es a vezetes erdekel a leginkabb. Imadok vezetni, egy alom munka volna szamomra, hogy azt csinalom amit szeretek. Viszont koltozes lep eletbe, Szeged. Szegeden esetleg milyen soforkent lehet elhelyezkedni kezdokent? Esetleg barmi tanacs, hogy hamar meg lehet-e ismerni a kornyeket? Gondolom lenne gps, nem fejbol mindent. Telorol irtam, hibakert sry.

#jogosítvány #Sofor allas
2020. okt. 17. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3 éves B jogsival sem az unix sem a bárdi nem vett fel, megcsináltam a C-t azzal sem lettem előrébb. E-t hát ott már volt olyan, hogy mehetek 2 hónapot ingyen mert 1 hónap a betanulás addig nem vezethetek 2. hónap meg fizu nélküli mert leégeti minden kezdő a kuplungot. Így most egy gyárban dolgozok mert nincs tapasztalatom, tapasztalatom meg nem lesz munka nélkül 22-es csapdája, fun fact 10 alkalommal vagyis amikor hírdetett a unix mindig jelentkeztem, semmi csak egy automata "sajnáljuk levelek jöttek. Pékség meg nem vesz fel mert este még nem tolattam inkább hírdetnek tovább. Na én így nem helyezkedtem el.
2020. okt. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Barmilyen futar,gls,pizzafutar,etterembol kiszallitas...igy hamar megismerhetned a kornyeket,vagy ahogy varostnezel direkt nezed az utcaneveket,de igazabol en barhol futarkodtam mindenhova 5-6 eves jogsi kellett...kesobb magantaxizhatsz is/szemelyi sofor,de en az elejen ilyenekkel probalkoznek
2020. okt. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdőként jó hogy nem vesz fel senki.

Te rá biznál egy vad idegenre több millás autót , meg az árút is akinek semmi gyakorlata nincs?

De még akkor ott van hogy ő azzal lehet a piacot is elveszti ha mondjuk össze töröd .

Ha van valami ismerősöd vagy rokonod, faterod aki bízik benned , ott lehet gyakorlatot szerezni.

2020. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!