Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyorshajtas miatt feljelentett...

Gyorshajtas miatt feljelentett a Németországi ismerősöm hogy én vezettem az autóját pedig nem is voltam Németországba. A barátja vezetett, de a fénykép állítólag homályos. Kérte vállaljam be majd Ö kifizeti a büntetés. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

#közlekedés #német #Feljelentést
2020. okt. 20. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fénykép homályos, nem fogják tudni bizonyítani h te voltál.
2020. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt már nem kérdezted meg, hogy ebben mi lenne a logika, ha már sík hülyének néz?
2020. okt. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ne fizesd be semmiképp mert nincs bizonyíték.
2020. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én ismerősöm ilyet tenne abban a pillanatban blokkolnám, tehát itt megpróbálta rádverni a balhét, és mivel első körben nem ment most beleknak néz. Küld el a halál farkába ahogy illik.
2020. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tart sakkban, mit csináltál korábban, hogy azt akarja ezt vállald be? (Már az is furcsa, hogy egyáltalán ezen valaki elgondolkodik, hogy mit csináljon, és nem egyértelmű...)
2020. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ebben az esetben küldött levelet a német hatóság, arra válaszolj, hogy nem te voltál, és csatolj egy képet a személyidről és esetleg egy frissen készűlt képet magadról, én így szedtem ki egy haveromat egy 80 eurós osztrák büntetés alól, neki a volt munkaadója adta meg őt, hogy ő vezetett, egyből törölték, emailben is hamar válaszolnak.

Amugy ha kis 20-30 eurós büntetés haza sem küldik, lehet így akarja megúszni.

2020. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg amiért el akarja summantani az lehet hogy nagyon komoly a büntetés és már nem az első ez neki .
2020. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha megjön a levél megy a feljelentést.
2020. okt. 30. 07:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!