Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tolatàsnàl minden autó ellenté...

Tolatàsnàl minden autó ellentétesen fordul el?

Figyelt kérdés

Tehát, ha hátramenetbe teszem az autót, és jobbra kormányzok, akkor a háta balra megy, és fordítva? Mindenki azt mondja, hogy igen, de amin én vezettem az hátramenetben nem így viselkedett. Jobbra tekertem a kormányt a háta is jobbra ment, ha balra, akkor balra. Most ilyenkor mi van? Én vagyok hülye és hallucinàltam, vagy tényleg létezik ilyen? És, ha igen akkor ez mitől függ?

Tudom ostoba kérdés, de nem értem most.

Nincs jogsim természetesen.


2020. okt. 29. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Téynleg te halucináltál. Vagyis nem figyeltél oda arra amit az oktató mond.

Ha tolatsz, és jobbra tekered a kormányt, akkor az autó hátulja jobbra fog menni, viszont az ELEJE balra tér ki és fordítva

2020. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha balra van tekerve a kormány, akkor tolatáskor jobbra megy az eleje, tehát a hátulja balra fordul. Persze ha hátrafele nézel, akkor a kocsi jobb oldala neked már bal felől látszik :)
2020. okt. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!