Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Törtél már össze autót?

Törtél már össze autót?

Figyelt kérdés
Nagyon hirtelen jött, és fel sem fogtad hirtelen, vagy tudtad, hogy ez most lehet benne lesz, például gyorsan mentél, feszegetted a határokat, és túl is mentél rajta. Ha így történt, akkor mit éreztél közvetlenül a csatt előtt?

2020. okt. 29. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
3 hete törtem össze a kocsim, az első felvetésed szerint történt. Hülyegyerek kirúgta a labdát az útra, az előttem lévők bevágták a satuféket, de én nem tudtam megállni. Tegnap kaptam vissza a kocsim és 150000-be került a javíttatása.
2020. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Sajnálatos... Tényleg rosszkor voltál rossz időben.

Mivel egyszerűen nem volt mit tegyél, gondolom annyira azért nem idegesített, inkább csak elfogadtad.

2020. okt. 29. 20:55
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem szerencsére.
2020. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Kis falun mentem keresztül a tag megállt egy kereszteződésben aztán index nélkül gondolta ő mégis lefordulna pont mikor kikerültem.Tükröt nem nézte pont mellé értem bumm.Becsúsztun az árokba totálkár lett.
2020. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Bükki panorámaút télen. Négyévszakos csoda a kerekeken, tuti szép a havas hegyvidék. Út szinte száraz Felsőtárkányig, utána viszont letaposott havas. A kb. 35. kanyarig elkanyarogtam, sokat nem csúszkáltam, semmi őrültség. Aztán egyszer csak minden előjel nélkül megindul a Nissan fara kifelé a bal kanyarban, jön a szalagkorlát, előtte a tapadósabb kikotródott hó, hátha megfogja az a csúszást... nos, nem fogta, előbb a hátulja fogta meg a korlátot, aztán persze ez ráfordította az elejét is. Volt pár cserélendő elem...
2020. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsére még nem. Kisebb meghúzások voltak, kertkapu, parkolás közben másik autó, de össze még nem törtem.
2020. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Pár éve a lefagyott úton nem tudtam megállni egy kereszteződésben, belecsúsztam egy bokorba. Szerencsére nem jött senki. A lökhárító alja repedt meg 4-5 centi hosszan.


Éreztem hogy nem tudok megállni, leléptem a fékről is hogy tudjam irányítani az autót (no abs) de csak dúrta az elejét.

2020. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#5-ös, gondolom megfogni az autót nem volt lehetőség, annyira közel volt a szalagkorlát.
2020. okt. 29. 21:26
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Igen, 4es Passattal karamboloztam. Szűkös, lakott területen kívüli, de nagyon jó úton haladtam rendesen, jött egy balos kanyar, a bokroktól nem volt belátható. A szembejövő is nagyon gyorsan jött, olyannyira, hogy nem tudta a sávjában tartani az autót. És ütköztünk. Azonnal lereagáltam, hogy ezt most nem fogom megúszni, satuféket nyomtam. Egyetlen opció lett volna, hogy berántsam az autót a mellettem lévő nagy és veszélyes árokba, de mint mondtam, én is nagy sebességgel haladtam, és a vétkes sofőr lehet elhúzott volna, én meg szarnak töröm magam. Mondjuk így is totálkár lett az autó, de legalább egyből a mezőre repültem az ütközés erejétől. A dolog pikantériája, hogy az autó nem az enyém volt.
2020. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére nem. 1 karcot okoztam, amikor meghúztam az oldalát még az előző kocsimon, de nem nagyon volt látható. De egyszer majdnem volt egy frontálisom, a mögöttem lévőbe csapódott egy részeg (3 súlyos sérült volt) idióta. Meg aztán a városban a kisebb koccanásokat napi szinten kerülöm el (rámhúzzák mindig az autót). 4 éve vezetek, 2 és ½ éve van C kategóriám is. 21/F
2020. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!