Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy, lehet hogy a kamionosok...

Hogy, lehet hogy a kamionosok "Szuperemberek"? Rájuk nem vonatkozik az éjszakai korlátozás, tilalom? Szabadon jöhetnek-mehetnek, nem fertőződnek meg? Ők soha nem Covidosak! Ez, hogy létezik?

Figyelt kérdés
Sőt, országokon keresztül, jöhetnek-mehetnek, rakodhatnak, cégekhez mehetnek-jöhetnek, rájuk nem vonatkozik a kijárási tilalom! Hogy van ez?

2020. nov. 9. 17:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nincs kaja a boltokban, az a baj...nos ezért.
2020. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy továbbra is 150 forintért tudd megvenni az olcsó párizsit és kőbányait a Tescoban és ne 200x annyiért a termékhiány miatt.
2020. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1és2# válaszoló!


Nem értitek a kérdésem lényegét! Nem a munkájuk fontosságát kérdeztem, hanem azt hogy ők nem lehetnek covidosak! Ők közlekedhetnek, nem kapják el a vírust sehol!!Semmi nem árt nekik! Határokon is át...keresztül kasul Európán!! Nekik semmi nem árt!

Pedig azért ha belegondolsz,sok helyre bemennek, benzinkutak..mosdók..cégek..porták..rampa..rakodás..papírmunka..stb.


És, ők nem kapják el a vírust? Nem kapják el, mert "Szuperemberek"!!!!


Mi a halandók, meg este 21 órakor nem ugorhatunk le a sarki boltba 3 kifliért, mert borrrzasztó módon Covidosak leszünk!! Vagy megfertőzünk mindenkit!

2020. nov. 9. 17:40
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnek covidosak és tovább is fertőzhetnek.

A különbség az, hogy az összesen pár száz vagy pár ezer éjszaka dolgozó kamionos semmit nem jelent a több millió többi emberhez képest, akik most már nem lesznek kinn.

2020. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 D. Brasco ***** válasza:
100%
Gratulálok hogy sikerült összehasonlitanod pár ezer éjszaka a fülkében egyedül vezető sofőrt,aki miattad van uton, 100millio masikkal aki "csak 3kifliert" ugrana le a sarki abc-be.....
2020. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Remélem trollkodsz mert ennyire hülye nem lehet valaki

Az azért megvan hogy a tilalom alól kivételt jelent a munkába járás?A kamionosok meg pont azt csinálják,egy elég fontos munkát ugyanis ha nem lenne kamionos 1-2 hónapon belül lehet éhenpusztulna mindenki akinek nincs tanyája.

2020. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy legyen mit enned, legyen mit felvenned és sorolhatnám. Vagy úgy gondolod kérdező, hogy például az eredeti belga csoki, vagy sok más külföldi áru úgy teleportál ide a hazai boltokba?
2020. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Szerintem senki sem mondta hogy ok nem lehetnek covidosak nyugodj le! De a fontos a boltokba jutatni az elelmiszereket ezert mehetnek es johetnek.
2020. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

több határon keresztül négyezer kilométert úgy tettem meg, hogy egyedül voltam állandóan. Senki nem ért hozzám, én sem máshoz. nem én rakodtam, és mindent fertőtlenítettem.


Aztán látom, hogy itthon a bulinegyedben mindenki szarik az egészbe..

2020. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

8#. Értem. Tehát a munkájuk fontosabb, mint az hogy covidosak-e vagy sem! Tehát nem szűrik őket, szabadon lehet nekik menni, mindig mindenütt, mindenhogy! A lényeg: A munkájuk fontossága! Ez felül ír minden szabályt, ami más halandó emberekre vonatkozik.


Tehát, ha esetlegesen meg is fertőzödnek valahol coviddal, ezt nemigen ellenőrzik le, csak a munkájuk fontossága a lényeg. Tovább dolgozhatnak..vihetik az árut mindenfelé, éjjel-nappal.

2020. nov. 9. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!