Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autós iskola váltás hogy...

Autós iskola váltás hogy működik? Valakinek volt benne része?

Figyelt kérdés
Megpróbálnak rábeszélni hogy maradjak vagy kötelesek intézkedni? Vagy bemegyek az új suliba és ők intézik? Mintha ilyet is olvastam volna.

2020. dec. 7. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked kell intézkedni, hisz te akarsz iskolát váltani.

Először ajánlott a másik iskolát megkeresni, hogy fogadnak-e, és ha igen, milyen feltételekkel.

Azt követően a jelenlegi iskolától ki kell kérni egy igazolást, áthelyezési dokumentumot.

Az aláírt szerződéstől függően lehet sz iskola váltás ingyenes, vagy fizetni is kell érte... az utóbbira nagyobb az esély, nézd át mi van a szerződésben.

Az áthelyezési dokumentumot a megyei NKH-ban iktatják, csak azt követően lehet az új iskolában elkezdeni a tanulást, persze az is feltétel, hogy legyen oktató.

Arra is rá kell kérdezni az első egyeztetéskor, hogy mennyit kell várni, milyen gyakorisággal zajlik a vezetés oktatás.

2020. dec. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én váltottam annó.

Ha kéred az iskolát 3 napjuk van arra hogy kiadják az igazolást.Beviszed a másik suliba 2-3 napon belül már vezethetsz is.Van ahol fizetni kell ha kiiratkozol,nekem nem kellett.Sehova nem kell menned,mindent a sulik intéznek.

2020. dec. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bemész kikéred a papírjaidat, majd beviszed a másik autós iskolába.
2020. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!