Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet ebből problémám?

Lehet ebből problémám?

Figyelt kérdés

Beálltam tankolni ma délelőtt egy benzinkútra. A töltőpisztolyt behelyeztem, majd eszembe jutott, hogy nulla forint van nálam, így visszahelyeztem a helyére. Ellenőriztem, hogy biztosan nulla forintnak megfelelő benzint használtam-e fel és nulla volt, tehát beültem és elhajtottam. Elég egyszerűnek és egyértelműnek tűnik, hogy nem, mivel nem tankoltam egyetlen cseppet sem, viszont tudjuk milyenek az emberek, egyből a legrosszabbat feltételezik sajnos... A kamera felvételén elég rosszul néz ki, mintha tankolnék, aztán csak úgy elhajtok.


Köszönöm az egyenes, letisztult és nem okoskodó válaszokat.



2020. dec. 21. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, 2 ft-ig jó vagy.
2020. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem, bár mondjuk ha nem akarsz bizonytalankodni, legközelebb bemész a kasszához és biztos-ami-biztos alapon rákérdezel.
2020. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg a kezelő véletlenül téged nézett, és azt látta, hogy visszateszed a pisztolyt, és már mész is fizetés nélkül, akkor valószínűleg felugrott a vérnyomása, és azonnal megnézte, hogy mennyit tankoltál. Aztán megnyugodott, mikor látta, hogy 0 Ft volt. Aztán ennyiben maradt az ügy.

Ha nincs kár, akkor nem fog feljelentést tenni a cég, mert nincs miért. Még azt se merik megtenni, hogy gyorsan kiszaladni egy kannával, telenyomni, aztán meg hívni a rendőrséget, mert a rendőrök úgyis végignéznék a felvételt a következő tankolóig.

A számolás csak a tankolás kezdetétől indul, nem a pisztoly levételétől. Ha visszateszed tankolás nélkül, akkor visszaáll alaphelyzetbe. Én ezt onnan tudom, hogy egyszer leakasztottam a dízeles pisztolyt, aztán eszembe jutott, hogy most a benzines kocsival vagyok, és gond nélkül meg tudtam csinálni, hogy dízeles vissza, és nyomattam a benzint, nem kellett bemenni nulláztatni.

2020. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bemehettél volna és tisztázod magad.
2020. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2020. dec. 25. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!