Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Oktatóval mennyire kell majd...

Oktatóval mennyire kell majd összebarátkozni? Kérdezgetni fog személyes dolgokat?

Figyelt kérdés
2 nap múlva megyek első órára, én antiszociàlis vagyok. Kérdezni fogja mi a munkám meg van e csajom meg hasonlók? Azért jobb ha jól ki jövünk az egyértelmű, de én nehezen haverkodom.

2021. jan. 5. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mi az első találkozáskor pin kódot cseréltünk és a genitális herpeszekről beszélgettünk.
2021. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nevetek hahahaaha, ja nem.
2021. jan. 5. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem lenne egyértelmű: vezetni mész. Úgyis arra fogsz koncentrálni. Ha látja rajtad, hogy nem akarsz haverkodni, akkor nem fogtok, ennyi a történet.
2021. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem is olyan régen volt egy nagyon hasonló kérdés. Ha valóban antiszociális vagy, akkor egyáltalán nem kellene vezetned, mert potenciális gyilkos leszel.

Érzésem szerint te csak zárkózott, visszahúzódó lehetsz. Nem kötelező beszélgetni,

meg az elején úgyis le fog kötni minden más. Kellemesebb, ha a figyelem elterelődése nélkül beszélgettek, de csak ennyi. Fodrásznál sem kell dumálni, de beszélgetve jobban telik az idő.

2021. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először valszeg nem fog veled sokat beszélgetni magánéletről, mert magyarázza a vezetést. Egy idő után, amikor alig kell már segítség, unatkozás elkerülése végett kérdezgethet. Válaszolgass, próbálj normális lenni, aztán kész. Nem olyan para mint gondolod, ha többet lennél olyan szituban, élveznéd is.
2021. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után úgyis rájön arra, hogy Te nem szeretsz beszélgetni. Rengeteg féle emberrel találkoznak. Nálunk is volt egy antiszoc. csaj. Még, ha hátulült valaki azzal se beszélgethetett az oktató. Nevetni sem szabadott. Egyszer ültem hátul mert a kislány előtt vezetttem, utána hazavittek a város másik felére.

Azt teerveztem hogy kiszállok és sétálok inkább. Ahog! Az oktatómmal beszélt... Az katasztrófa. De az oktatóm elkönyvelte, hogy a lány ilyen és vele akkor másképp kell viselkedni. Próbált az oktatóm kedves lenni de a csaj nem fogadta el a kedvességet sem. Sőt egyszer mondta az oktatómnak hogy ne ő mondja meg merre menjenek. Ő csak üljön csendben a csaj meg megy amerre akar.

2021. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!