Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Adott egy oktató, aki Júliusba...

Adott egy oktató, aki Júliusban ígérte, hogy szeptemberben elkezdhetek vezetni Nála. Személyes találkozó volt már. Azt mondta, ha tudja a kezdési időpontot, szól, de mivel sok a tanulója, mi van ha elfelejti?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy kb 1,5 hete átvette a kartonomat, de nem szólt még. A múlthéten beszéltünk, mert kiderült, hogy bármelyik időpont jó lesz nekem, de ekkor sem mondott semmit csak azt, hogy felírta. Nem fogják megbüntetni, hogy már egy ideje nála van a kartonom, de még nem kezdtem el vezetni? Valakinek hasonló tapasztalat? Nem tudom hogy megy ez, és hogy Ő hogy szokta, de az iskolában azt mondták, ez az oktató biztos hív, ha megkapja a kartont. Ezért furcsállom ezt az egészet.

mondjuk 3 suliban tanít, tehát valszeg nem unatkozik.


2019. szept. 5. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeptember 30 nap, a vezetési kartonodnak meg az oktatónál kell lenni, nem nálad.

A vezetés tanulás nem verseny, és a legritkább esetben zajlik a tanuló elképzelése szerint.

Akinek fél éven belül sikerül a jogosítvány szerzés, örülhet, akinek egy éven belül, az mondjuk az átlag.

2019. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A karton természetesen az oktatónál van.... Július eleje óta várakozom, mert nem szabad az oktató. Kb 1-1,5 hete lehet nála a kartonom. Kérdem én... Normális eset, hogy még nem hívott?
2019. szept. 5. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én áprilisban vizsgáztam Kreszből. Nekem picit csavart volt, mert beszéltem egy számomra szimpi oktatóval, de végül a suli vezetője elfelejtette és egy másiknak adta oda a kartonomat. Június végén hívott fel, (utólag örülök neki, mert úgy terveztem, hogy július 1-gyel oktatót váltok) hogy nekem mikor lenne jó. Július 12.-én volt az első órám. Mindig mondta, hogy rengetegen vannak várólistán és olyanok akik vizsga előtt vannak, így őket többször vezetteti. Lehet, hogy a tiednél is hasonló a helyzet.
2019. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, lehet. Azóta többször is láttam. Oktatott, tehát ha a diákjai már a forgalomban vannak, nincsenek messze a vizsgától. Két hete beszéltünk, azt mondta nem vagyok elfelejtve. Szerintem egy kicsit csúszhat a kezdési időpont. Nem baj. Legalább megtanultam várni ez idő alatt... :D
2019. szept. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!