Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen út (járda) teszi...

Milyen út (járda) teszi legkevésbé tönkre a cipőket? Pl a kavics az elég hamar szétszedi.

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 15:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Örülök hogy a sárra szavaztál, de annak nem hogy értelmetlennek tituláltad a kérdésemet. Nem értem miért fontos az hogy számodra van e értelme. Nem te kérdezted.

Egyébként kitiltottak a celebek, vagy miért kellett átjönnöd a gyakorira rosszindulatúskodni?

2021. jan. 9. 20:26
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, de a kavicstól túl hamar tönkremegy, érted?
2021. jan. 9. 20:26
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez nem rosszindulat, csak egyszerűen értelmetlen erről beszélni. Ha most azt mondom neked menjél a mocsáron keresztül, mert ott nem kopik a cipő, akkor arra fogsz menni a boltba? Magyarázd el nekem mire jó ez a kérdés.
2021. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Arra jó, hogy szeretném tudni hogy milyen útvonalakon és útburkolatokon a legkellemesebb és legjobb lépegetni, sokat, és gyors tempóban.
2021. jan. 9. 22:51
 15/20 A kérdező kommentje:
Mostanában kezdtem kikerülni a kavicsost a cipőm miatt, kíváncsi voltam azok az emberek akik imádnak gyalogolni, melyik útburkolatot szeretik a legjobban, és ezen kívül melyiken tart azért normális élettartamig a cipőjük.
2021. jan. 9. 22:53
 16/20 A kérdező kommentje:
Nekem az aszfalt és a rekortán a kedvencem, az utóbbin futni is többet lehet.
2021. jan. 9. 22:54
 17/20 anonim ***** válasza:

a friss hó legjobb!

amúgy meg a földút.

2021. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Az is jó. Most én megnéztem a kis térkőből járda ugyanolyan jó mint az aszfalt sőt majdnem jobb.
2021. jan. 10. 21:21
 19/20 anonim ***** válasza:
kb. a térkő és az aszfalt koptatja legjobban a cipőt.
2021. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon koptatja, de azért egy darabig bírja, a kavics meg egyből szétszedi. Azért jó a térkő mert télen gyakran van sár. Mondjuk máskor is. A térkőn még pocsolya se nagyon van mert befolyik.
2021. jan. 10. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!