Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kavics felverődés ki a hibás?

Kavics felverődés ki a hibás?

Figyelt kérdés
Mentem család közös autójával .Friss jogsim van . Megyek az úton és egy kocsi megelőzött hozzáteszem szabályosan.Feltehetőleg ez a kocsi dobta rám a kavicsott . Lepattant egy kicsi a szélvédőböl kb 1,5 em es darabb repedés nincs. Az lenne a kérdésem ki a hibás . Büntudatom van hogy szétba...om a kocsit .Itthon azt mondják nem tehetek róla és el legyen a legnagyobb gondom a vezetésbe.
2019. febr. 21. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha luk van benne, akkor 5000.Forintért eltünteti profi szélvédőjavító. Nálam tökéletes munkát végzett, ráadásul most télen.


Addig csináltasd meg, amíg friss a luk. Panaszra ne menj sehová, nincs értelme. Ne legyen bűntudatod, ez mindennapos eset.


szia.

2019. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs hibás. Nem lehet előre tudni melyik kavics fog felverődni. Ezért senkit nem lehet hibáztatni.
2019. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez mindennapos történet. Akár friss jogsival, akár nem. Nem vagy hibás érte. Én 22 éve vezetek, és nekem is volt ilyen.

Viszont csináltassátok meg a szélvédő nagyon hamar, mert be fog repedni.

2019. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Patthelyzet. Tavaly kaptunk 2 verdánkra is, ráadásul az egyiket a szemből jövő autó repítette fel. Szélvédősök eltüntetik, hogy szinte meg sem látszik. Sajnos sokat nem lehet tenni.
2019. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig meg átlátszó celluxal ragasszátok le a sérült részt, hogy ne koszolódjon és ne érje víz!
2019. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már nem is foglalkozom vele. Van a szélvédőn 2 vagy 3 kagylós törés, majd vizsgára lecseréltetem. Bárhol, bármi felverhet kavicsot.

Azt hiszem, van a casconak ilyen szélvédőizés opciója, de az plusz költség. (Nincs is cascom, csak a kötelező).

2019. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!