Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagyon félek a repüléstől....

Nagyon félek a repüléstől. Van segítség?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy fel merjek ülni? Valami nyugtatót kellene beszednem előtte? Vagy rúgjak be?
2010. aug. 14. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Még egy repülő se ragadt fenn..Észre se veszel semmit csak a le és felszállásnál.Dögunalom az egész.Ha nagyon parázol előtte ne aludj két napig aztán felszállás után ájulj be.
2010. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy repüléstől még senki nem lett nyomorék, ott csak egyszer érheti baleset az embert :) Engem például ez nyugtat meg, és sokkal biztonságosabban érzem magam a repülőn, mint például az autóban.
2010. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
55%

Semmiképpen ne vegyél be nyugtatót, és ne is igyál, ha 'tiszta' vagy, sokkal jobb. Én is nagyon féltem először, nagyon remegtem, de már mikor felszálltunk, teljesen élveztem ^^

Tipp: ülj ablak mellé előre/hátra, hogy jól láss :D

2010. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Ha ennyire félsz, előtte fél órával nyugodtan bevehetsz egy enyhe nyugtatót. Vannak emberek, akik nem szeretnek repülni, félnek tőle. Én csak szimplán izgultam előtte, de nem féltem, és tényleg klassz volt, de ha te ennyire félsz, attól nem lesz semmi bajod, ha egy kicsit ellazítod magad.

De ne rúgj be, mert még a végén rosszul leszel a gépen. Akkor jobban jársz egy nyugtatóval.

2010. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

Hát persze nincs olyan gép amelyik 100% hogy fent marad...

Ezért javaslom én h ülj fel Harry Potter mögé a seprűre, ebben nem csak az a jó hogy nem zuhantok le de önbizalmat is adsz neki, hogy beindítsa a Harry Potter légitársaságot és elmondhassa: "Köszönjük, hogy a Harry Potter légitársaságot választotta, reméljük nem fúródott bele a seprűnyél a fenekébe, ha mégis a műtét költségeit nem álljuk. Repüljön továbbra is velünk Dementormentesen!

2010. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
szerintem menj vonattal :)
2010. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mp3 lejátszó+napszemüveg

Csukd be a szemed, és hallgasd a zenét :)

2010. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem javasolják,hogy zenét hallgass,mert úgy is be van dugulva a füled,és csak árthat. Ülj az ablakhoz,az a legtutibb,és a kilátás. Nekem klassz élmény volt,pedig nagyon f0s0s vagyok.
2010. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még sohasem utaztam repülőn,de nem félek,jövőre tervezem az ejtőernyős ugrást,csak még szűz vagyok és nem akarok szűzen meghalni.Komolyan.18/F
2010. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Teljesen átérzem a helyzeted. Én is baromira félek a repüléstől..nekem sem statisztika, sem nyugtatgatás, sem semmi nem segít, egyszerűen félek tőle és kész, és képtelen vagyok legyőzni. Próbálkoztam mindennel...megpróbáltam aludni, olvasni, zenét hallgatni, de semmi nem vált be, folyton csak a szárnyakat néztem :D Meg alig vártam hogy megkezdődjön a leszállás. Félelmetes, mert hatalmas gépek, fenn a nagy semmiben, és hiába tudod hogy biztonságos, mégsem tudsz hinni magadnak..olyan fura érzés.
2015. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!