Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha mégsem akarok inkább...

Ha mégsem akarok inkább jogosítvány nem nekem való ez, akkor az autós iskolától a pénzem vissza lehet kérni valahogy?

Figyelt kérdés
Nem is értem minek kezdtem ebbe bele. Pénzt valahogy vissza lehet szerezni? Bármilyen kiskapuk?

2021. jan. 20. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Kérni kérheted.
2021. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
70%

A papírért fizettél vagy a szolgáltatásért? Igen, a papírért. Miről beszélünk?

Egyébként ilyen felelősség tudatlan ember kezébe isten őrizzen, hogy jogosítvány adjak.

2021. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig inkább ne add még fel. Lehet, hogy nagyon nehéz, lehet, hogy sokat hibázol, lehet, hogy nagyon szid az oktatód.

De hidd el, rengetegen vannak ilyen helyzetben.


Nekem a jogosítványszerzés az egyik legrosszabb időszak volt az életemben, de végül nagy nehezen sikerült, most pedig már kimondottan szeretek vezetni (pedig kezdetben gyomorgörcsöm volt tőle).


Ne higgy azoknak, akik azt mondják, hogy “ha ennyi idő alatt ez meg az nem megy, inkább ne is legyen jogosítványod”.

Mindenkinél változó, hogy mennyi időre és gyakorlásra van szüksége ahhoz, hogy biztonságosan tudja vezetni a járművet.


Ha már ennyi pénzt beleöltél, akkor légy erős, és vidd végig.

Ha nagyon rossz az oktatód, akkor váltsd le.

2021. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja mégsem adom fel már másik suliban vagyok kapok új oktató de kicsit várni kell. Jól megszivtam ennyiből. Hogy most megint várni kell.
2021. febr. 23. 17:18
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak 2 órát vezettem még csak másik suliban, egyik oktató se vállalt aztán csak egy maradt. De ő elvárta azonnal tudjak vezetni. Még én éreztem magam szarul. Nem mentem.vissza hozzá.
2021. febr. 23. 17:20
 16/17 anonim válasza:
100%
Gratulálok kérdező, nem neked való ez az élet dolog...
2021. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha még nem vezetted le az órákat, akkor visszakaphatod, én a motoros jogsimnál visszakaptam mert nem ért le a lábam így nem tudtam csinálni fizikailag alkalmatlan voltam rá. összesen egy órát buktam rajta.mondjuk annak valóban szopás aki mondjuk levezet 50 órát aztán mondjuk 5 x megbukik és kap egy alkalmatlan minősítést autóvezetésre. én csak 35000-et buktam de azért is bosszankodtam.
2021. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!