Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kemping bicikli?

Baltaarcúu kérdése:

Kemping bicikli?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék ha mondanátok erről a fajta kerékpárról.Kb. 20-25 km-t tekernék vele időnként...mennyire lenne kényelmes,macerás berakni az autóba,mennyire lenne stabil...stb....hosszabb távra gondoltam.

2021. jan. 24. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én gyerek/fiatal koromban ezzel jártam be a közeli kisvárosba. Olyan 11-12 km, de Alföld. Szóval kb. 0 szint van benne.

Ha szintesebb, emelkedős, lejtős helyen akarsz vele menni, akkor felejtős... vagy tolni fogod felfele.

Illetve nem is túl haladós, hiába próbálod jobban nyomni, megvannak a határai.

De amúgy nem rossz, én szerettem, bár most egy 300 ezres bicajom van, még mindig szeretek a kempinggel menni, ha hazalátogatok, olyan nosztalgikus. Ha nincsenek komolyabb sportcéljaid, csak kicsit mozogni akarsz, vagy tényleg közlekedni, ezt-azt megnézni a környéken, és nincsenek helyek :), akkor szerintem menjél vele bátran.

Ha megszereted a kerékpározást, és valami komolyabbra vágysz, akkor meg úgyis meg fogod majd venni.

2021. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincsenek HEGYEK, bocs...
2021. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra való, amit a neve is sugal.

Összecsukva elfér a kociban.

Jó a kemping területén, közvetlen közelében.

Pl. Közeli kisboltba, kajáldába elgurigázol vele.

Kimolyabb használatra nem célszerű, nem kényelmes.

2021. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel ezeken elég kényelmes ülés van (gyárilag), valamint a 20-25 km nem egy nagy táv, bő 1 órás tekerésről beszélünk..

Az áttétel miatt tényleg nem tudsz vele komolyabb emelkedőn felmenni.

Nagyon nyeregből kiállva izomból tekerni sincs értelme, mert csak a váz csavarodik :)

2021. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan a Csepel Camping, vagy úgy általában ezek az összecsukhatós 20"os felnis biciklik? Mert az előző a gulyáskommunizmusba révedésen kívül nem sok mindenre alkalmas, tényleg annyi, h elszaladsz vele a boltba, ideoda, h 5kmt ne egy óráig kelljen gyalogolni.


Nekem volt egy Cyco típusú agyváltós, aluvázas, összecsukható bringám, én vonatra vettem, mert kb 7kmre laktam a vasútállomástól és ingyen lehetett szállítani. Tényleg kicsire össze lehetett hajtani. Városi közlekedésre tökre szerettem, de ilyen falvak közt 10-20kmekre nem annyira, mert elég lassú (trekking, országútihoz képest) és nem is annyira a kerékméret miatt, hanem h gyakorlatilag állsz a széllel szemben. Napi ingázásra nem javaslom, de ilyen alkalmankénti tekerésre jó, olyan vidám érzés vele közlekedni.

2021. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!