Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolóhelyről elzavartak,...

Parkolóhelyről elzavartak, jogos ?

Figyelt kérdés
Szabad parkoló volt, 2 kuka volt oda tolva. Pont kijott egy neni a lepcsohazbol, megkerdeztem szabad-e ide allnom es a kukakat arreb tolnom. Azt mondta persze, nyugodtan fiatalember. Bealltam, lefedtem az esti fagy ellen a szelvedot majd a 4-ikről egy idos ur kiabal hogy már azonnal takarodjak innen vagy hivja a koztereseket. Mondtam hogy normalisan es mas hangnemben lehetne beszelni. Erre leordit hogy mit kepzelek magamrol, ne hogy en mondjam mar meg hogy hogy beszeljen. Kerdezem autoja van? Mondja nincs de menjek innen mert az a szabad parkoló hely a kukáknak van... Inkabb elmentem, nem akartam balhet. Jogos volt? Ti mit csinaltatok volna.
2021. jan. 26. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem volna. Nem kell, hogy hülyéje lejöjjön és végigkarcolja az autóm meg az azzal járó bírósági per.
2021. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az út jobb szélére álltál, nem volt tiltó tábla és le volt aszfaltozva, akkor szabályos volt a parkolás. Viszont, van olyan, hogy nincs hely a kukát hova tenni és akkor nem viszik el a szemetet. Az elég kellemetlen lehet.
2021. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nincs igaza, tipikus fenyegető aurás nyugger. De azért volt jó ötlet arrébb állni mert ilyen seggfej simán meghúzza az autót.
2021. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Hízlald fel magad 100 kilóra, legközelebb szétcsapod az arcát.

Velem valószínű nem mert volna pattogni, bátor öreglegény lehetett az illető.

Az ilyenek betámadják a nőket, fiatalokat, gyerekeket, de ha egy 2x akkora fószerrel kerülnek szembe, átmennek csivavába.

2021. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vén hülye, az ilyeneket le kell szarni. Nekem is egy hasonló kaliberű demens szólt be egyszer, hogy miért nem tudtam közelebb állni a járdaszegélyhez a busszal. Mondom, mert qrva rövid a buszöböl, meg nem férek ki az előttem lévő kocsiktól. Erre ő: Nekem ez jobban menne. Igen, mondom van magának jogsija? Nem, még úrvezetői sincs. Na ennyit rólad, vén farok. Az ilyenekkel nem szabad leállni vitázni sem!
2021. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt jogos. Önkényesen, közterületen nem torlaszolhatja el az utat. A parkolóhely nem az övé, hanem mindenkié. (privát pakolóhely kialakítására külön engedélyeket kell kérni) Nyugodtan oda lehet állni. Ha kárt okoz, akkor az elkövetőt a 4. emeleten lehet keresni.
2021. jan. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit hasonló ahhoz, amikor beszólogatnak emberek, hogy ne állj a házuk elé az út szélére (természetesen közterület, minden jogod ott megállni, ha tábla vagy felfestés nem tiltja).

De jobb a békesség, mert ki tudja, mire képes egy magáról megfeledkezett, vehemens ember, a kárt meg úgyis neked kell kifizetni.

2021. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!