Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ahoz,hogy valaki légiutaskísér...

Ahoz,hogy valaki légiutaskísérő legyen,milyen egyetemre érdemes menni? Akár névszerint is érdekelne

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Tudsz úszni? Van látható helyen tetkód, piercinged? 10-es skálán minimum 9-es csaj vagy? Nem vagy alacsony?
2021. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem? Hm. Ez a helyesírás melyikre elegendő?


Ahhoz, hogy valaki légiutas-kísérő legyen, milyen egyetemre érdemes menni? Akár név szerint is érdekelne.


Bár csak egy cikk, de első lépésként tanulmányozd:


[link]

2021. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Fullos, szép, jó kiállású csaj kell legyél, ez kell hozzá.
2021. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogyan a 3. írja. Ezért szerepel pl. az elvárásoknál is az ápolt szakáll.


Főiskola nem baj, de vendéglátóipari képzettség és gyakorlat az nem árt. Akkor sem, ha a légiutas-kísérők nem pincérek.

2021. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de ezen most nagyon nevetek, hogy fullos csaj ápolt szakállal :D
2021. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Én az egyetemen röhögök. Dr Prof Hajós Ágota, medior stewardess.
2021. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétel az egyetem, az sokkal előnyösebb, ha pl reptéri vagy vendéglátós, esetleg valami egészségügyi tapasztalatod van.

De ha mindenképp szeretnél egy diplomát ehhez, akkor valamilyen fent említett irány.

2021. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!