Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ vizsga előtt kötelező...

KRESZ vizsga előtt kötelező valamilyen tanfolyamra járni? Nem lehet ezt a pénzt megspórolni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező a tanfolyam, így mindenképpen be kell fizetned, azt már inkább meg tudod beszélni, hogy bejárni ne kelljen. Nekem is sikerült meggyőznöm őket, hogy ha az egyetemet el tudtam végezni anélkül, hogy bejártam volna előadásokra, akkor a KRESZ-vizsga is menni fog.
2008. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor motorra vizsgáztam én sem jártam tanfolyamra. Megkaptam a gyakorló kérdéseket, és elmentem vizsgázni. Bár azt nem tudom ez így szabályos volt-e. Kérdezték, hogy akarok-e járni tanfolyamra, mondtam, hogy nem, és ennyi. Lehetőség van rá, az biztos, de pénzt nem tudsz vele spórolni, csak időt.
2008. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Muszáj befizetni, de nem nézik ,h ki hányszor lógott. Meg van intenzív mikor pár nap alatt lezavarják igaz akkor sokáig tart egy óra.
2008. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kötelező huszonvalahány elméleti kresz tanórán résztvenni, ezért nem tudod megspórolni. Az már az autós iskola saját felelőssége ha egyeseknek megengedi a lógást. De szerintem azt sem tömegesen szokták. Ugyanis mondjuk ha van egy ellenőrzés akkor 1-2 tanuló hiányzásánál még talán el lehet sütni, hogy épp akkor beteg volt.


Egyébként a személyes véleményem nekem is az, hogy nem értem miért kötelező. Sokak akkor is alig bukdácsolnak át, ha részt vesznek rajta, mások meg lazán teljesítik a követelményeket anélkül is.

2008. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

ahova én jártam speciel minden órán névsorolvasás volt, és aki nem jelent meg, annak be kellett pótolnia az előadást.

én egyáltalán nem tartom hülyeségnek , hogy kötelező.rengeteg dolgot tanultunk, ami sem a könyvben, nem a tesztkönyvben nincs benne.persze jöhetnek azok a kommentek is hogy majd a forgalom megtanít, de azért valljuk be, én sem szívesen sétáltatnám a kisgyerekemet olyan emberek közt az utcán, akik csak épp átcsúsztak a kreszen, vagy jól bemogalták azt.(sokan az elsőbbség-szabályokkal sincsenek tisztában)személyes vélemény.

2008. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!