Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ablaktörlő rosszul töröl?

Ablaktörlő rosszul töröl?

Figyelt kérdés
Vettem új lapátokat a kocsimra, viszont a vezetőoldali kicsit rossul töröl. Abban a sávban, ahol a csatlakozója van, nem csíkoz hanem ilyen hálós lesz utána (nem tudom hogy magyarázzam el), és elég zavaró mert pont szemmagasságban van. Megnéztem, azon a ponton a gumiban van egy kis elhajlás, de ez már újonnan is így lehetett. Ez okozhatja? Mit lehetne tenni, hogy ne maszatoljon? Valahogy visszaidomítani a gumit?

2021. febr. 4. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ez okozza. Nem tudsz semmit tenni vele. Ha még megvan a blokk, megpróbálhatod visszavinni, különben vegyél újat.
2021. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Gumiban lehet elhajlás, de a kar odanyomja az üveghaz annyira hogy kisimuljon.


Lehet fordítva raktad fel, velem már előfordult, mondjuk akkor elég hülyén állt a szélvédőn.

2021. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Autóüveg Soós válasza:
74%
Lehet, hogy a az ablaktörlőkar rugója gyengült meg. Ezt látni kell ha jársz felénk gyere be és ránézünk. www.szelvedos.hu
2021. febr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, van egy kis elhajlás az ablaktörlő gumijában egy kb 1 centis részen, pont a csatlakozó alatt.

#3 Szerintem rendesen rányomja, mert azon a kis részen kívül mindenhol máshol egész jól töröl.

2021. febr. 5. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!