Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Oszkár Telekocsi vélemény? Ez...

Oszkár Telekocsi vélemény? Ez hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Arra lennék főleg kíváncsi, hogy mennyire várják el az utastól, hogy jópofizzon és beszélgessen a többiekkel, mert az valahogy nagyon nem az én világom, hogy vadidegen emberekkel dumcsizzak. Illetve fizetni mikor és hogyan kell a fuvart?

2021. márc. 3. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz elvárás alatt? Vadidegen emberekkel utazol együtt, mindegyik más és más. Van aki szeret beszélni, van aki egy szót nem szól.


Fizetni a végén kell.

2021. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
100%

Egyáltalan nem.kotelező jopofizni meg társalogni.Ülhetsz ott csöndben magadnak azt nézhetsz kifele az ablakon...sokszor jobb is még a sofőrnek.....főleg mert a tapasztalatlan oszkar utasok azt hiszik,hogy muszáj beszelniuk meg szórakoztatni a többit.

Nekem volt olyan utason aki 2 szolalt meg az egesz ut alatt,az is két köszönés volt....meg volt olyan akire en szoltam ra,hogy hagyja már abba a szófosást,mert nem is érdekel amit mond,meg kifejezetten zavar is már a vezetésben.

2021. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Régebben sokat oszkároztam. Mi általában beszélgettünk, de ez alapvetően emberfüggő.

Volt olyan utasom aki az első kanyarnál elaludt és az utolsónál felébredt :D


Fizetni a végén szokás.

2021. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elvárja a sofőr főleg egyedüli utasként nagyon kínos volt szinte mindíg hogy nem szóltam semmit egész úton én ezért sem szeretek egyedül lenni.
2021. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!