Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Oszkár (telekocsi) val sofőrké...

Oszkár (telekocsi) val sofőrként a jelenlegi helyzetben milyen utak felkapottak és telnek be ?

Figyelt kérdés
Kocsimmal szeretnék sofőrködni, de nem tudom Budapestről milyen utat vállaljak be magyarországon belül ami betelhet. Köszi a választ

2021. jan. 10. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Az Oszkár nem erről szól. Arról szól, hogy ha mész amúgy is A-ból B-be, akkor nem egyedül utazol, hanem viszel másokat is és szétdobjátok a költségeket.
2021. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sok olyan van akinek ez a munkája.

Én most ezért vettem egy opel zafirát rajtam kívül 6 embert tudok vinni. Szóval ezzel nem segítettél....

2021. jan. 10. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csinálják üzleti alapon, és törvényes is. Tapasztalatból (utasként) tudom, hogy a Budapest-Miskolc és a Budapest-Debrecen mindig megtelik, de biztos más megyeszékhelyekkel is jó.
2021. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

3. persze, hogy csinálják, ugyanakkor az elsőnek igaza van...az oszkárt nem erre találták ki és elég szégyen, hogy az üzemeltetők egy kis plusz pénzért cserébe engedik az üzleti célú felhasználókat. mint a polip, úgy nőttek évről évre, mára már gyakorlatilag fel is van osztva az összes terület.


én fel is hagytam vele szeptemberben 3 év rendszeres hirdetés után...eleinte tök jó volt, mindig volt utasom oda is-vissza is...aztán 2019. május-júniustól gyakorlatilag 3 hirdetett helyből csak 2 ember jutott sokszor...fél óránként elmegy egy 9 személyes mikróbusz Szegedről Bpestre...aki meg csak spórolna az meg így járt...


egy zafirával egyébként se lesz hosszúéletű dolog. nekem is elég volt egyszer, még korábban utasként beülni egy srác ford galaxy-jába, amibe bezsúfolta az 5 embert...csak azért nem 6-ot, mert a hátsó sorból kivette az egyik ülést, hogy csomagoknak legyen hely(valószínűleg ezt neked is meg kéne tenned, mert 5-6 ember mind nagy bőrönddel jön, akkor lesz fejvakarás)...és az értékeléseiből ítélve előszeretettel mondta le az utakat mindenféle szar kifogással, ha épp nem lett teli az autó, sokszor fél órával indulás előtt, van, aki miatta bukta az állásinterjúját.


szóval ha mindenképp ezzel akarsz játszani, akkor legalább csináld tisztességesen, és ha 2 ember ül be, akkor is mehetsz Debrecenbe vagy épp Pécsre, utána meg bízhatsz benne, hogy visszafele is lesznek.

2021. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!