Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha igazoltattak bőven 8 után,...

Ha igazoltattak bőven 8 után, kérdezték mit keresel az utcán?

Figyelt kérdés

Akit igazoltattak bőven 20 óra után, kérdezték, hogy mit keres az utcán?

Kíváncsi vagyok, hogy mi az általános.



2021. márc. 6. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, mondtam, hogy hajléktalan vagyok, kirúgtak a munkahelyemről.a covid miatt albérletem nem tudtam fizetni. Persze nem igaz, de elhitték.
2021. márc. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 everlight válasza:
74%
Engem eddig egyszer sem igazoltattak pedig volt hogy rendőrök mellett mentem el nyolc után .
2021. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Ilyen velem is történt, aluljáróban katona is jött szembe rendőrrel karöltve, de most nem a dolog megúszásáról érdekel a statisztika.
2021. márc. 7. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Volt igazolásom, csak épp hullarészeg voltam. Az igazat mondtam: záróra után nagytakarítottunk a munkahelyen és jelentős mennyiségű alkoholt ittunk, mert józanul nem lehet zsíros dzsuvát vakarni körömkefével a sarokból. Az éjszakain meg nyilván elaludtam, a végállomáson keltem, másik busz sofőrje nem volt hajlandó hazaszállítani ilyen állapotban, úgyhogy sétálok haza.

Azt mondták, nehéz hinni nekem, de ők most elengednek, viszont lehet, hogy ha szigorúbb kollégákkal találkozok, akkor ők megvágnának...


Egyszer szintén sétáltam haza, megálltak mellettem autóval, lehúzott ablakból kérdezték, mi járatban, mondtam, hogy megyek haza, mutassam a papírt? - "á, nem szükséges" - és elhajtottak.


Egyszer futni voltam, se személyi, se semmi nem volt nálam, háromnegyed kilenc volt. A telefonomon mutattam az appot, hogy haromnegyed hetkor indultam el, es nem terveztem ennyit futni, csak betevedtem a Wekerletelepre es nem talaltam ki onnan, meg el is faradtam nagyon es ezert mar szinte setatpoban vonszoltam magam haza a 20. kilometerem kornyeken. Mondtam, hogy itt lakok az utcaban, mar majdnem otthon vagyok, ha gondoljak menjunk haza es adom a szemelyim, csesszenek meg ha akarnak, elismerem hogy en voltam a balfsz. Ok konkretan kirohogtek :D

2021. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó. :D
2021. márc. 13. 00:27
 6/7 anonim ***** válasza:

régi a kérdés, de most találtam :) Velem is az történt mint a 4-es írt :)

Mentem haza, kérdezték hova, mondom haza. El is köszöntek :)

2022. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem saját történet, egy haveré: párjával mindketten home-office-ban dolgoztak, hétvégén, egy hideg téli estén, mikor már akárhanyadik hete nézegették egymást, nem volt több érvük a 72-es tátratea felbontása ellen. El is fogyasztottak kettőt-hármat, mikor valahogy sikerült eldugítani a wc-t. Úgy voltak vele, hogy nem várják meg, míg reggel lesz, és tudnak hozzá szerelőt hívni, hanem haver mérlegelt, és arra jutott, hogy, bár kocsiba semmi szín alatt nem ül így, de talán biciklizni nem szar ötlet, hiszen úgyis üresek az utcák.

Eltekert a csaja csili-vili, rózsaszín biciklijével a legközelebbi benzinkútra, ahonnan távozóban berakta a kosárba a hatos pakk sört, egy üveg sósavat, meg a wc-pumpát, ő úgy meséli, hogy két rendőr kávézott nem messze a rendőrautó mellett, és az egyik azt mondta a másiknak, hogy "szerintem hagyjuk, szerintem itt komoly kárelhárítások lehetnek"

2022. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!