Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Keveset vezetek,érdemes...

Keveset vezetek,érdemes elvállalni az állást?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm be tudna szervezni egy vagyonvédelmi céghez, ahol kivonuló autósjárőr lennék.(nemrég lett meg a vagyonőri igazolványom) 3 éve van jogosítványom, de nagyon ritkán vezetek. Ezért is félek, hogy egy idegen autóval nem tudnék mit kezdeni. (elindulás stb.) Ennek tudatában érdemes lenne elvállalni,megpróbálni?

#vezetés #autós járőr
2021. márc. 23. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobb a munka mint a mostani, vagy nincs is munkád, akkor mindenféle képen.


Ha nem, akkor felesleges.

2021. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is így kezdtem. A mai napig hálás vagyok az ismerősömnek. Már annyit vezettem(máshol), hogy únom.
2021. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
pár hónapja elvesztettem az állásomat,azért is lenne jó,csak nem vagyok épp a legjobb vezető.
2021. márc. 23. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valahol el kell kezdeni. Ha elvállalod, akkor ne dicsekedj, hogy félsz..az új helyeken az új belépők izgulnak(pláne, ha lesz próbavezetés)


Ha lefullad, vagy bénázol, ne kezdj el magyarázkodni, mert abból nem lehet jól kijönni...


Fogd rá a lányos zavarodra(meg a nyúlra)


Sok sikert(és végtelen szerencsét)

2021. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Friss jogosítvánnyal, első állásom anyagbeszerző voltam Budapesten. Jó az, hidd el!
2021. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Friss jogsim van buszból mentem kis céghez egy 16 fős buszra, egyből lefulladtam, utána meg mentünk a városba és a bácsi aki betanított minden egyen váltásnál rugózott az ülésbe, hogy gyorsabban, ez qurva jó, én sem értettem miért, végül nem mentem oda mert elkaptam ezt a apró náthát és másfél hete döglődök ettől az általam is csak apró problémának tartott covidtól.


Felhívtam , mondtam , hogy covidom van, és figyelje magát ha beteg tőlem van, mondta, hogy kár mert nagyon jól vezettem. Pedig alig van gyakorlatom. Lényeg, hogy ne félj, cool az a munkahely.

2021. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na hát akkor most fogsz vezetni, mit gondolsz, más úgy született hogy egyből 500 ezer km rutinja volt?
2021. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 évig voltam autós kivonulójárőr.max.15 perc volt megadva,hogy kiérjünk a riasztási címre.Ha az autót összetörted,az önrészt ki kellett fizetni,ez 80-100ezer ft volt.A kocsiban gps volt,sumákolni nem lehetett.24 órát kellett a kocsiban ülni,szinte egesz nap volt valahol riasztas,szinte mindig téves.A 10 év alatt éles riasztásom egyszer volt,mikor egy csöves felnyomott egy pincét.
2021. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ,évente többször is volt gyorshajtásom,hogy beleférjek a 15 percbe.A fizumból levonták.
2021. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Á, nem számít semmit az idegen autó.

Munkakezdéskor jól beállítod az ülést, kormányt, tükröket. Kipróbálod a váltót álló motornál, mindenféle kombinációban, nem csak egymás után, felfelé meg lefelé is, mert lehet valami egyedi dolog. Ha ez megvan, akkor lehet, hogy első kivonuláskor lassabban mész, de visszafelé már jól fog menni.

2021. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!