Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány nélkül meglehet-e...

Ricko117 kérdése:

Jogosítvány nélkül meglehet-e úszni az eltiltást, ha megállítanak? Vagy ha el is tiltanak akkor a jogsit sem végezhetem e el az idő alatt? Sajnos kénytelen vagyok jogsi nélkül autózni mamám betegsége végett. (Egyedül kezelem)

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék a tapasztalatokra.

2021. márc. 29. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Bizony a seggedre vernek és nem érdekli a kifogásod őket.

Miért tiltottak el, de ez súlyosbító körülmény.

2021. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Jaj te szegény, pedig biztosan a véredben van a vezetés.
2021. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jogosítvány nélkül vezetsz, ugyanúgy eltilthatnak akár évekre is, és az eltiltás alatt nem szerezhetsz jogosítványt semmilyen kategóriára.

Magától a vezetéstől tiltanak el.

Nem vagy kénytelen jogsi nélkül vezetni, erre van a betegszállítás, ügyeletes orvos, és sürgős esetben a 112.

A többit (be kell neki vinni valamit, haza kell hozni stb...) meg lehet oldani tömegközlekedéssel is.

2021. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bakker. Muszáj jogosítvány nélkül autóznod, mindjárt megsajnállak.
2021. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott a taxi ilyenkor.
2021. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is értem, mit akarsz megúszni. Jogsi nélkül vezetsz, és úgy beszélsz róla, mintha valami apró kihágást követtél volna el.
2021. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van esély megúszni, ha nem csináltál semmi mást akkor kb. a rendőr jóindulatán múlik, megúszhatod egy szép csekkel is.

Ha viszont bármi más gebasz van akkor esélytelen.

Sőt hiába rendelkeztek az autóra biztosítással azt simán vissza fogják dobni ilyenkor, mert a feltétele a vezetőképes állapot. Egy mai autónál pedig nem nehéz százezres/milliós kárt csinálni.

2021. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma/tegnap jött ki a hír. Bűncselekmény (már nem is csak szabálysértés) lesz a jogosítvány nélküli vezetés.
2021. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!