Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha megállítanak jogsi nélkül...

Ha megállítanak jogsi nélkül mi történne?

Figyelt kérdés
Most csinálom a forgalmi vizsgát, elsőre nem sikerült tudok vezetni csak a gyakorlat hiányzik, mert csak 30 órát vezettem a vizsga előtt, de mondta az oktató vizsga után is hogy szerinte nem kell többet vennem, mert a tudás meg van, csak figyelmesebbnek kell lennem. Én se annyira akarok fizetni még órákért, ezért gondoltam hogy addig elkocsikáznék a városban, kisebb utcákon, de azért félek mi lenne ha pont megállítana a rendőr. 1 hónap múlva lesz csak a következő vizsga, addig nem akarok kiesni a gyakorlatból.

2018. márc. 20. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"a gyakorlat hiányzik, mert csak 30 órát vezettem" "gondoltam hogy addig elkocsikáznék a városban, kisebb utcákon"

És jól van ez így?

Én nem a rendőrtől félnék első sorban.

Viszont megbüntet és a jogosítványt sem szerezheted meg egy ideig, és ha lejár az eltiltás akkor elölről kezdheted az egészet.

2018. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem okoznék balesetet vagy ilyesmi ha erre gondoltál 1. :D Gyakorlat alatt a rutint értettem, vezetni jól tudok a forgalomban, a vizsgám azon ment el amúgy hogy egy kanyarban benyomva tartottam a kuplungot...
2018. márc. 20. 15:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a választ, attól tartottam amit irtál, hogy újra kell kezdeni/nem folytathatom mikor már ennyit belefizettem :(
2018. márc. 20. 15:55
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
100%

"Nem okoznék balesetet vagy ilyesmi ha erre gondoltál"


Es ezt te honnan tudod ennyire biztosan?De egyebkent nem is kell hogy te okozd.....eleg ha csak részese vagy mert mondjuk valaki neked megy!

2018. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha meg fog a rendőr amit remélek akkor több száz ezerre meg vágnak . Akár le veszi a rendszámot a kocsiról és csak akkor enged tovább ha olyan személy akinek van jogsija vezeti haza a kocsit .

Banyek 1 hónap azaz legrosszabb esetben is ha sikerül a vizsga kb 1.5 hónap aztán kezedben van a jogsi .

Ha jogsi nélkül mrg fognak nem mehetsz vizsgázni mert fél évtől fölfelé eltiltanak a vezetéstől

2018. márc. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!