Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A fidesz meghosszabbítja a...

A fidesz meghosszabbítja a veszélyhelyzetet őszig. Most akkor ezzel a parkolás is szeptemberig ingyenes marad?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Forrás? Fészbúk Marika?
2021. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Több hírportál is lehozta már. 2 másodperc alatt rákereshettél volna.


tessék:

[link]


[link]


Egyedül az nem világos, hogy ebbe az ingyenes parkolás is mindenképp beletartozik-e vagy sem, mert anno veszélyhelyzettel együtt jelentették be az intézkedést, máskor meg azt mondták csak addig tartják fenn amíg "előnyös"


plusz telt házas focimeccseket akarnak júniusban, nyitnak a vendéglátósok, sulik stb. Nincs semmi indok fenntartani ezt az amúgy is idióta rendeletet.

2021. ápr. 21. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

"azt a törvényjavaslatot, melynek értelmében a kormány őszig meghosszabbítaná"

TörvényJAVASLAT. MeghosszabbítANÁ.

Nyelvtanra nem jártál be?

Javaslat (nem rendelet), és feltételes mód.

Látom működik az agymosás szépen.

Nem az a lényeg, hogy túl legyünk ezen a szarságon, és normális életet éljünk, mint másfél-két éve, hanem hogy ingyen parkolhass, a műszaki nélküli bontószökevényeddel.

2021. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nincs kocsim te idióta, és utálom az ingyenes parkolást, örülnék ha újra fizetős lenne, ezért szerettem volna tudni, hogy ez a rendelet csak a veszélyhelyzettel együtt jár- e minden esetben.

Egyébként, ha már kipattant valamelyik fejéből ez, egyértelmű, hogy meg is csinálják, mint sok mást... 2/3- al mindent megszavaznak.

2021. ápr. 21. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Le idiótázol, mert válaszolni merészeltem a kérdésedre, és szóvá mertem tenni a nyelvtani képességeidet (szövegértés)?

De, honnan a faxomból kéne tudnom, hogy van-e autód, és hogy minek örülnél?

Nem vagyok gondolat olvasó.

És továbbra is, csak JAVASLAT.

Majd akkor gyere vissza, ha a kormányrendelet benne lesz a Magyar Közlönyben.

2021. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor minek feltételezted hogy ingyen akarok parkolni?


Ok. Majd emlékezz erre te is, mikor hivatalosan bejelentik a hosszabbítást.


Egyébként a konkrét kérdésre nem válaszoltál 1 szóval sem. Hogy a veszélyhelyzet meghosszabbításával az ingyenes parkolás is szeptemberig megmarad- e vagy sem.

2021. ápr. 21. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

De, válaszoltam.

JAVASLAT. NEM RENDELET. MÉG CSAK BE NYÚJTOTTÁK. ESETLEG. TALÁN...

De te nyugodtan folytasd az agymosást.

2021. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mithosszabít?
2021. ápr. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mit nem értesz kérdező???
2021. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Szerintem magyar nyelven kérdeztem. A kormány meghosszabbítja a veszélyhelyzetet szeptemberig. Ez azt is magában foglalja- e, hogy az ingyenes parkolást is, vagy sem? Mert anno egyszerre jelentették be mindkettőt novemberben.
2021. ápr. 22. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!