Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az udvaromra parkolnak. Mi a...

Az udvaromra parkolnak. Mi a teendő hogy ne parkoljanak ide?

Figyelt kérdés

Az udvarom nincs mindenhol lekerítve, és így be lehet állni autóval az udvaromra.


Kiraktunk egy "Magánterület, Megállni tilos!" táblát, de továbbra is beállnak az emberek.


Mi a teendő, hogy tudnám elérni hogy ne parkoljanak ide?


Gondoltam arra hogy kaput csináltatok, de most még nincs rá keretem.


Mit tehetek hogy ne parkoljanak ide?


(Minden nap ide parkolnak(4-5 autó) és már konkrétan nincs fű az udvaromon, és minden csupa sár és csúnya.)



2021. ápr. 8. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Bármi lépés előtt egy jó javaslat számodra: Ne teremts konfliktust. Még csak szóvá se tedd nekik, mert bosszút fognak állni (tapasztalat). Az egyetlen megoldás az, hogy kibővíted a kerítést és ennyi. Mást tényleg nem tehetsz, vagy nincs értelme.
2021. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rossz helyre van téve a tábla, ha egy talpasat vagy hasonlót szereznél vagy csinálnál és oda raknád ahova parkolnak, akkor nem szállnának ki arrébb rakni vagy ellopni.
2021. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Veszel pár méter vasrudat, másfél méteres darabokra vágatod, fél méter mélyen leszúrod őket egy-másfél méteres helyközzel.


#1-gyel nem értek egyet, persze nem kell agresszíven hozzáállni, de az a te magánterületed, igenis tenni kell valamit. Szerintem ha besétálnék #1 pirtájára csak úgy, rögtön más lenne a véleménye.

2021. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

Kaput kell csinálni. Olvastam, hogy nincs rá keret, akkor viszont tűrni kell a beállók pofátlanságát. Nem szabad konfliktusba keveredni, abból csak rosszul jöhetsz ki.


Amúgy hol van ez az ingatlan? Melyik város

2021. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

húzzál ki egy madzagot a telked körül. Beversz pár karót, amihez rögzíted.

A madzagra pár méterenként kössél szaglot, hogy jól látszódjon, közepére meg egy magánterület feliratot

2021. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szaglot = szalagot
2021. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Azé a terület aki használja! Ha nem így gondolod Recskre mész!!!!!


Amúgy jah, rossz lehet, de nekem nincs házam se udvarom így téged okollak! Meg is vetlek.


Viccelek ám nem vagyok olyan. Kitennék zsinort karóval és ráírnám, hogy "elnézést kívánok, de ez magán terület, ne haragudj, még nem tiltják".

2021. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt írd ki szerintem hogy megállni tilos, hanem hogy bemenni is. Egyébként ha a magánterületedre parkolnak az engedélyed nélkül rendőrt iss hívhatsz nyugodtan.
2021. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy olcsó megoldás lehet talán hosszú karókat verni a földbe és lefújni őket valami jól látható festékkel (pl. sárga).
2021. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom, egy 5000 fős kisvárosban és pont a gyár mellett van a házam, és a gyár dolgozói parkolnak az udvaronra, naponta ott állnak 8 órákat amíg munkában vannak. A tábla az udvar közepén van, és habár már kevesebben állnak be, de még 2-3 beáll. A ház társasház és a szomszédomnak van autója, szóval neki ki kell jutni valahogy, és vissza.
2021. ápr. 8. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!