Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány szerzés így...

Jogosítvány szerzés így lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a helyzet, hogy külföldi állampolgár vagyok (magyar is, viszont nincs magyar lakcímem) és ugye ahhoz, hogy jogosítványt csináltassak Magyarországon, kellene itteni lakcím. B-s jogsit már pár éve csináltam itt külföldön, viszont nem csinálnám újra, főleg C-ssel. Lehetne úgy Magyarországon jogosítványt csináltatnom, hogy mondjuk egy hónapra kibérelnék egy lakást, beiratkozásra? Vagy esetlegesen a tanfolyam teljes hosszára kellene?

A válaszokat előre is köszi!



2021. máj. 10. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az illetékes hatóságot. Nem tudom, hogy kormányablak vagy nkh vagy valami más, de hívd fel az egyiket, biztos megmondják legalább azt, hogy hol kell érdeklődni.
2021. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!