Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dombóvári autóiskolák közül...

Dombóvári autóiskolák közül melyik jobb a Récsei vagy a Gelencsér? Esetleg tudtok ajánlani jó oktatót is valamelyik iskolánál?

Figyelt kérdés
Vélemények, B-s jogsi,

2021. máj. 21. 13:11
 1/1 anonim válasza:
Mindenképp Récsei! Sok ismerősöm volt Gelencsérnél. Sokkal drágábbak és nem tanít ezzel többet, mint más iskola. Ne Dombóvár legyen a szempont, mert Récsei egyébként Kaposvár vezetés szempontjából . Ott oktatnak és ott is van a forgalmi vizsga. Tehát mire a vizsgáig jutsz, azért nem lesznek ismeretlenek az útvonalak. Míg Gelencsér java részt Dombóváron vezetteti az órákat ,közben Szekszárdon van a vizsga. Azzal sokra nem megy senki, ha Dombóváron vezetgetsz, kB nulla forgalom és szituációk. Szekszárdon utolsó pár órában meg bele leszel dobva a mély vízbe. Egyébként Dombóvár sehogy sem vizsgaútvonal. Pár órát még talán aláírnám, h ott legyen a vezetés, de én úgy tudom hivatalosan nem is oktathatnak vizsgaútvonalon kívül. Van karton is, amit vezetnie kell az oktatónak. Ilyenkor kíváncsi lennék, hogy mit ír be a tanulónak. Hányas vizsgaútvonalat vitték, miközben Dombóváron vezettek. Persze sokan nem tudják, mert nem kötik a tanuló orrára. Récseinél viszont folyamat írtuk, hány km, hányas útvonal az aktuális órán és ezt minden óra végén megnéztem és alá is írtam.
2023. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!