Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem szól a rádió?

Miért nem szól a rádió?

Figyelt kérdés
Az autómban a rádió hangszoroja kijött a helyéről és letestelt ezért a biztosíték elszállt. Biztosítékot kicseréltem ill a hagszorot visszapattintottam a helyére. Azóta a rádió működik látom rajta a dal címet, hány másodperc van hátra a dalból de hang az sajna nincs. Mi lehet még a gond?
2021. máj. 31. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a rádió belső erősítője halt meg, ha van esetleg egy másik rádió vagy tudsz kölcsön kérni egy teszt erejére akkor próbáld meg másik rádióval, ha azzal lesz hang akkor meg van a gond.

Ha másikkal sem lesz hang akkor én a hangszóró kábeleit nézném át első körben, meg magát a hangszórókat. Lehet megint gond van vele, vagy maga a hangszóró adta meg magát. Volt olyan régi autóm amibe 6 hangszóró volt és ha az egyiknek a kábele lelazult vagy bármi érintkezési hibája volt akkor az összes hangszóró csendes lett, tehát amikor hibát kerestük akkor emiatt nehéz dolgunk volt mert nem tudtuk melyik adta meg magát és lehetett lebontani az ajtókárpitokat, meg mindent hogy lássuk mi a hiba.

2021. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Másik rádiót sztem nem fogok tudni szerezni. A bal oldali hangszóróbol jött egy nagy pukkanás de a felso hangszóróval volt a gond. Lehet hogy van még egy biztosíték valahol a rádióban?
2021. máj. 31. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!