Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Engedély nélküli vezetés...

Vencel4 kérdése:

Engedély nélküli vezetés miatt kaptam 1 év eltiltást ebből kb 2 hónap már letelte van még bármi mód enyhítést kérni vagy csökkenteni ezt az időt ha pénzbe kerül az se baj?

Figyelt kérdés
Minden kategóriátol 1 évre eltiltottak

2021. máj. 31. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Remélem nincs.
2021. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Remélem én is, hogy nincs.
2021. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszod
2021. máj. 31. 19:35
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Mire számítottál? Nyilván nem ok nélkül tiltottak el...kezdjük ott, hogy miért vezettél engedély nélkül?
2021. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Örülj neki, hogy csak 1 évet kaptál. Én örökre eltiltottalak volna.
2021. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Ez a bünti része.

Egyébként attól, hogy egy válasz nem tetszik, még lehet igaz.

2021. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

4 most itt én vagyok a kérdező akkor vagy te de ha annyira tudni akarod jogosítvány kezdés elött az utcában gyakorolni szeretem volna csak pont arra jártak a rendőrök


5 neked is köszönöm az értelmes választ


6 nem is mondtam hogy nincs igaza de ha valaki fel tesz egy kérdést elvégre erre való az oldal hogy segítsenek egymásnak akkor miért nem lehet arra válaszolni és nem pedig kritizálni helyette

2021. máj. 31. 20:19
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ennyivel megúsztad és vigyázz, mert ha ez idő alatt újra elkapnak, akkor már bűncselekménynek fog számítani!
2021. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy csak annyit kaptál.

Mert mostantól bűncselekménynek számit ez az engedély nélküli vezetés.

2021. jún. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Akkor kérdésre válaszolva: nem, nincs ilyen lehetőség, bírd ki azt az egy évet.


Lecseszésnek pedig: mi lett volna ha arra jár valaki és balesetet okozol? Szerinted viccből kell a papír meg az oktatás? Ha gyakorolni akarsz elöbb végezd el az elméleti oktatást és vegyél plusz órákat az oktatóval. Ott nem büntetnek meg ennyire... Plusz az oktató se várja el, hogy drift versenyző szinten tudj vezetni, így már élből baromság volt még az autós suli elött elkezdeni otthon vezetgetni.

Én örökre eltiltottalak volna és ha ült melletted valaki neki is elvettem volna a jogsiját egy évre.

2021. jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!