Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti a B kategóriás jogsi...

98inter98 kérdése:

Ti a B kategóriás jogsi megszerzésénél napi hány vezetési órát tudtatok le?

Figyelt kérdés
illetve hogy mennyit lehet? akár 2-3at is?

2015. ápr. 9. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Amikor én csináltam még 30 volt a kötelező óraszám és +1 a vizsga.


Én így összesen 31 órát vezettem.


Motoros jogsinál szintén, de ott csak 10-et vezettem le, a többit csak aláírtam...

2015. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig dupla óráim voltak, ami amúgy 2x50 perc.


Szerintem ennél több az már sok egy kezdőnek. Elfárad, dekoncentrált lesz.


Egyszer fordult elő, hogy véletlen 2 egymás utáni időpontra írt be az oktató, de lemondta, hiába mondtam, hogy bírnám, tetszene.

2015. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
látom nem érted a kérdést , tudom mennyi a kötelező... de napi mennyit vezethettél? köszi..
2015. ápr. 9. 11:48
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi kettes:)
2015. ápr. 9. 11:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit :) egyébként nagyon sok oktatónál nincsenek dupla órák.

Sok függ a beosztásától is, illetve attól, mennyi tanulója van. Amivel már hét elején egyeztetni kell a következő hetet, nem biztos, hogy be tud több órát szorítani, mint heti 2x2 vagy 2x1. Akinek egy csomó üres időpontja van, azzal biztosan megbeszélhető több óra is, és lehet vele gyorsan haladni. Kérdés, hogy vajon miért van olyan sokat üresen a kocsi? Mert annak biztosan oka van.

2015. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ó, tényleg, bocs.


Én napi 2 órát vezettem. Úgy tudom nem is lehetséges többet papíron, 1-et meg nincs értelme, mert túl sok idő elmegy a tökölődéssel és kevés marad vezetni.

2015. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2x45 percet vagy 3x45 percet. Ritkán volt úgy hogy egy huzamban, általában volt egy másik diák is.
2015. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3-4 órát vezettem egy nap. 2 naponta mehettem. Ketten voltunk diákok az autóban és óránként cseréltünk. Az én oktatóm reggel 5-től este 8-ig dolgozott. Rengeteg diákja van, nagyon sokat nem is tud már vállalni. Nagyon szerettem, jól haladtunk, soha nem volt türelmetlen. Ha valamit bakiztam, mindig azt mondtam "a pi..ába sose lesz jogsim". Egyszer lefulladtam a piros lámpánál, az oktatóm meg csapkodta a térdét hisztizve, hogy a pi..ába sose lesz jogsim! Annyira nevettem, hogy már ledudáltak mert nem tudtam elindulni.

Próbálj türelmes oktatót találni, hidd el ő a te tempódba fog veled haladni. Úgy is látni fogja mikor fáradsz, mikor van rossz napod (mert van bizony mikor semmi nem jön össze), vagy mikor vagy csúcs formában és lehet téged terhelni. A lényeg, hogy türelmes legyen.

Nekem azt mondta az oktató, hogy nála nincs kötelező óraszám. Amíg nem tudsz vezetni addig nem mész vizsgára, mert nem enged, vitának, helye nincs. :) Nekem elég volt a 30 óra. :D

2015. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Saját tapasztalatom még nincs, így a barátnőmét írom le. Ő az első 10 órát vette duplán, tehát 10 órát 5 alkalom alatt vezetett le, azátn már csak egyesével. Mehetett volna akár minden nap is, de volt, hogy csak egyszer ment egy héten, mert nem volt kedve. Amiket ő mondott, az alapján szerintem a legrövidebb utat válaszd. Menj annyit, amennyit csak tudsz, ne húzd, mert barátnőmnek csak a vezetés fél évbe telt, ami valljuk be nagyon sok. Egyébként az oktatójával meg volt elégedve, viszont a vizsgázatótkkal már kevésbé.
2015. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50 óra, de az én oktatómnál a dupla óra abból állt hogy ha 14:30-ra mentem akkor 14:33-kor jött meg az előző tanulóval, utána átment a boltba, evett, 45-kor elindultunk, és 50-re már visszaértünk tehát a dupla óra max 55 perc volt. 90-100 perc helyett.
2015. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!