Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha még nem volt meg a forgalmi...

Ha még nem volt meg a forgalmi vizsgám kérhetek új időpontot?Jogos lenne?

Figyelt kérdés
Sajnos az a kocsi amivel eddig vezettem szervízbe került így új kocsival vizsgázok.Az lenne a legnagyobb problémám,hogy volt 4 órám begyakorolni ezt az új autót(az utolsó lehetőségemre holnap vizsga előtt kerül sor).Pontosabban eddig dízeles kocsival gyakoroltam most egy beninessel kell vizsgáznom.Szerintetek kérhetek új vizsgaidőpontot?Ez lenne a második vizsgám nem szeretnék több pénzt beleölni ebbe főleg,hogy nem is a stressz miatt lenne bukta,hanem az új kocsi miatt.

2021. jún. 17. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
mèg szerencse hogy autó vezetès (b) kategória a vizsga tárgya nem pedig atótípusra... nekem ugyan ez volt, èn vizsga napján vezettem 1 órát az új autót, benzinesből díselbe, swiftből ültem át egy vw bora ami teljesen más.... 1 sőre 3 hp al meglett... a parkolás volt kegyetlen rossz....
2021. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem tudsz egy számodra ismeretlen autót vezetni, akkor még nem tudsz vezetni. Ha bemész egy kereskedésbe, tudsz venni benzines autót is friss jogosítvánnyal, nem csak dízelt. A jogosítvány minden személyautóra szól, nem csak a dízelesekre, nem csak a ferdehátúakra, nrmcsak azokra ahol kicsi a holttér, nem csak azokra ami neked kényelmes, nem csak azokra amin tanultál. Hanem mindre.
2021. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgát lemondani, maximum a vizsga előtt 1 héttel lehet.

Ebben az esetben nem merülhet fel, hogy jogos-e vagy sem. Szíved joga lemondani, nem szükséges indoklás.

Határidőn belül, csak akkor lehet ingyenesen lefoglalni, ha arra nagyon nyomós indokod van, például fekvőbeteg kezelés. Ha nem lett volna alkalmad gyakorolni akkor talán, de így esélytelennek tartom, hogy ezt érvként elfogadják.


Viszont ne itt kérdezgess, hanem szólj az oktatónak, hogy le szeretnéd mondani, mert ő tudja elintézni.

2021. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!