Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha hamarabbi...

Alekszisz kérdése:

Mit tehetek ha hamarabbi forgalmi vizsga időpontot szeretnék kapni?

Figyelt kérdés
Március 12.ére kaptam forgalomból vizsgaidőpontot, de közben kaptam külföldön egy állásajánlatot, ami azt jelenti hogy február végén el kellene utaznom így még februárban le kellene vizsgáznom hogy meg legyen a jogosítványom. Nem szeretném kihagyni ezt a lehetőséget, viszont sajnálnám abba hagyni a jogosítványt is ha már csak ennyi lenne hogy átmenjek a vizsgán. Az oktatóm azt mondta hogy nem rajta múlik, hanem a nyíregyházi vizsgaközpont írja ki az embereket vizsgára, és ő így nem tud semmit csinálni. Én tehetek valamit ez ügyben?

2014. jan. 30. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Azért kaptál márciusra időpontot mert ennyire telítve vannak a vizsgák.
2014. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De Február elejére ki tudna cserélni egy tanulójával, mert neki nem megy a vezetés, viszont azt mondta az oktató hogy már nem ő határozza meg hogy kit írhat ki a helyére. Nem tudom hogy mi alapján döntik el hogy ki kapja meg az időpontját?
2014. jan. 30. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:

írj a központnak egy szívhez szóló levelet hátha

telefonálj be és kérdezz rá ilyenkor mi van

2014. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!