Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen egy pálya alkalmassági...

Milyen egy pálya alkalmassági (PÁV) vizsga? Szeretnék segítséget kérni arról hogy milyen a (PÁV) vizsgálat?

Figyelt kérdés

Csak kifejezetten normális válaszokat kérek!

Fontos lenne!

(B-kat jogsihoz kéne sajnos ötször buktam.

A két évem is lement mert az oktatómnak nem volt ideje, ha meg igen csak a telefonját nyomogatta és sokszor indokolatlanul bele taposót a fékbe és lekezelő volt. és vizsgám után rúgták ki a suliból!)



2021. jún. 24. 18:56
 1/1 anonim válasza:

Én most voltam kb. egy hónapja. Egy gép elé kellett leülnöm. 3 feladat volt. Az elsőnél mutattak 4 képet, ami végig látható volt, alatta pedig felvillantak képek amikről el kellett dönteni, hogy megegyezik-e a 4 kép egyikével vagy sem. Ez nem volt vészes, csak kicsit hosszú. A monotonitástűrést nézik ezzel. A második feladat ilyen volt: [link]

Nekem nagyon sokat segített ez a videó. A harmadik személyiség teszt volt. Az volt a legkönnyebb. Kérdéseket tettek fel és be kellett jelölnöm, hogy mennyire jellemző rám az adott kérdés.

Sok sikert kívánok! :)

2021. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!