Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a különbség a két alkatrész...

Mi a különbség a két alkatrész között ?

Figyelt kérdés

Először is bocsi nem értek a kocsikhoz tehát ha valami hülyeséget írok akkor előre is bocsi. Na adott a kocsim amin ma kivillant az ABS lámpa és kipörgés gátló is. Ha jól tudom a jeladó gyakori hiba szokott lenni ilyenkor. Csak kíváncsiságból felnéztem egy autós bolt áruházába és találtam egy csomó lehetőséget, hogy melyik kerékhez lehet őket beépíteni az adott jeladót. Azt néztem van olyan, hogy beépítési oldal első tengely vagy előre és kétoldali az akkor egyszerre jó mind a kettő kerékre ? Mert pl ami egy kerékre írja jónak az annyi mint amit kétoldalira ír. [link]

EZ az az oldal



2021. júl. 12. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
az autóban lévő alkatrészen keressed meg a gyári számot, majd az alapján tudni fogod melyik jó bele
2021. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Na adott a kocsim amin ma kivillant az ABS lámpa és kipörgés gátló is."


Ezeknek a visszajelző lámpáknak az a lényege, hogy világítsanak működés közben.

Vagy mit értesz "kivillant" alatt? Égnek folyamatosan?


"Ha jól tudom a jeladó gyakori hiba szokott lenni ilyenkor."


Szerintem ne tippelgess, vidd el szervízbe, ott tapasztaltabban tippelgetnek.

Ha kell cserélni jeladót, általában felajánlanak több márkát/árat, ami jó lesz bele.

2021. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen folyamatosan égnek ahogy megyek vele.
2021. júl. 12. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószínűleg van tárolt hibakód is, amit szervízben ki tudnak olvasni. A hibakód megmondja melyik szenzorral van gond.


Hátul is vannak ABS jeladók. Az első tengelyt miből gondolod?


Ezt a tünetet amúgy produkálhatja féklámpa kapcsoló hiba is (annak megfelelő hibakóddal). Vagy elöregedett/korrodált vezeték/csatlakozó az ABS modul felé.


Nézesd meg szervízben.

2021. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor a saját és a többi közlekedő érdekében ne nézegesd, hanem vidd hozzáértőhöz, lehetőleg mielőbb.
2021. júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!