Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Start autósiskola vélemény?...

Start autósiskola vélemény? Szolnok

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki Szolnokon a Start autósiskolánál tette le a jogosítványát? Ha igen melyik oktatót érdemes választani és mi a véleményetek a Startról? Kellet + órát vennetek?

2021. júl. 15. 07:32
 1/3 anonim válasza:
Ez a legolcsóbb suli Szolnokon jelenleg. Iskola vezető nagyon rendes. Viszont még csak 16 órát vettem eddig. Oktató szerintem majdnem mindegy amelyik elvállal manapság örülni kell ha vállal valamelyik. Egyetlen hátránya a sulinak hogy szolnokon nincs nekik ügyfélszolgálat. Vasútállomás kell velük találkozni.
2021. júl. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott voltam anno, semmi gondom nem volt velük. Oktatóm már nincs ott, szóval nem tudok ajánlani.
2021. júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez Szolnok legrosszabb iskolája. Elmebeteg oktatókkal. Ráadásul lehuzósak nagyon. Itt az életben nem lesz jogosítványa annak aki ide megy. Csak azért írom ezt le hátha valakinek segítség. Mert ez nem vicc.
2023. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!