Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz ez a helytállás szerintetek?

Igaz ez a helytállás szerintetek?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy régi kérdés alatt, egy válaszoló így csoportosította a férfi sofőröket:


"Magát menőnek hisző, de igazából béna: ilyenből sok van, de sosem ismerné el hgoy béna, hiszen akkor már nem lenne fasza gyerek. Általában pont ezek kérkednek azzal, hogy milyen állat jó vezetők, és le akarnak tolni mindenkit az útról.


Valóban jól vezet: jól vezet és türelmes, kultúrált (ha nem így lenne, nem lehetne jó vezető, hiszen ahhoz türelem és alázat kell)


Közepes: tud is de azért nem profi, viszont szeretne valamelyik fent említett két kaszthoz tartozni."


Most akkor a profi milyen is végül? Nyilván egyéni meglátás, de érdekelnek a vélemények.


Magamat szeretném a jó vezetők között tudni, viszont ezt így nem jelentem ki még magamnak sem, nemhogy bárkinek is. Szerintem tudogatok is valamennyire, de nem tudom, hogy mi lehet a küszöb a közepes "tud is azért" meg az abszolút profi között.


23/F



2021. júl. 15. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából mindegy, hogy milyen vezetői tudása van. Nem versenypályán vagyunk. Közúton a vezetési tudás ha 20%-ot tesz a latba, akkor sokat mondtam. Közlekedni kell jól tudni.

Aki nyomul, türelmetlen, agresszív, kiszámíthatatlan egyértelműen nem tud jól közlekedni.

2021. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Profi? Mondjuk aki bármilyen váratlan helyzetben meg tudja fogni az autót és nem köt ki a fák között. Nem arra gondolok, hogy túl gyorsan megy bele egy kanyarba és megcsúszik, mert elméletileg egy igazán jó sofőr tudja, mennyivel szabad belemennie, hanem például ha önhibáján kívül ,,meglöki” valaki az autó hátulját.
2021. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont ilyen esemény nem tudom, hogy megtörténik-e 20-ból 1 sofőrrel.
2021. júl. 15. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért akinek ez a munkája évek vagy évtizedek óta , arra már rálehet ezt mondani.

Ahhoz hogy valaki nagyon jó legyen minimum 100 ezer km-t lekell nyomni.

2021. júl. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Így szólna jól a kérdés, hogy " Igaz ez az állítás szerintetek?"
2021. júl. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!