Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » PÁV IV. vizsgán mire kell...

PÁV IV. vizsgán mire kell számítani?

Figyelt kérdés

Sajnos a covid miatt kétszer is ki kellett hagynom fél évet a vezetesből, illetve többször 2-3 hónapot, így nagyon rossz megtanulni vezetni.

Az ötödik forgalmi vizsgamon is megbuktam, de mivel már 700ezer benne van, így nem akarom feladni.

Aki mostanában volt PÁV IV.-en az le tudná írni, hogy mire számítsak ott? Kell a forgalomban is vezetni, vagy csak gépeken vannak feladatok?

Köszönöm szépen előre is!



2021. júl. 30. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológiai és gépi vizsgálatot végeznek hogy alkalmas vagy e egyáltalán a vezetésre.
2021. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az esetek túlnyomó részében alkalmasnak találják az embert, de érdemes komolyan venni azért. Nekem nem volt ilyesmire szükség, de annál az oktatónál ahol vezettem, volt egy negyvenes hölgy, aki volt PÁV-on, és persze alkalmasnak találták. A PÁV után még legalább 10 szer bukott, tehát összesen 15 ször kb. Szerintem kegyelemből kapott jogsit, mert lejárt neki a 2 év
2021. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
700? az azèrt szèp kis összeg... biztos hogy megèr neked ennyit? milyen hibák miatt buktál meg ha szabad tudni? nincs valami mentális betegsèged? pl figyelem zavar vagy valami ilyesmi? nem roszból kèrdezem, mert ettől is függhet hogy átmèsz e vagy sem... ha nincs, ès "csak" kreszhiányosságod van akkor nem vèszes... ha van, akkor meg nehezebb
2021. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én pár hónapja voltam PÁV IV-en. Gép elé kellett leülni, ahol volt 3 feladat. Egyáltalán nem vészes, de oda kell figyelni. A lényeg, hogy kipihenten menjen az ember. A végén egy papírt kellett kitölteni, majd volt egy kis beszélgetetés ahol közölték az eredményt. Forgalomban nem kellett vezetni. Előttem hozzászólónak pedig annyit, hogy nem kell egyből mentális betegségre gondolni. Nálam például az volt a probléma, hogy nagyon vizsgadrukkos vagyok. Hiába ment a vezetés az oktatóval, a vizsgákon annyira ideges voltam, hogy nem tudtam megfelelően teljesíteni. PÁV után sikerült lenyugodnom és sikerült jól teljesítenem. Persze én is sokszor gondoltam arra, hogy fel kéne adnom, de végül nem tettem.
2021. aug. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
èn csak kèrdeztem a mentàlis betegsèget.... nem megvàdoltam. lehet mentàlis betegsège is, vizsgadrukk, meg 100+1 dolog a hàttèrbe...
2021. aug. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sikerült a PÁV, és egyébként nincs semmi mentális vagy hasonló problémám.

2021. szept. 10. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!