Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B jogsinál a városi vezetésnél...

B jogsinál a városi vezetésnél a városban kettő autó közé beparkoláson kívül van még valami feladat?

Figyelt kérdés
persze a vezetésen kívül :)
2010. aug. 28. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A padkával párhuzamosan két autó közé+merőlegesen két autó közé.
2010. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 28. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Amikor én tanultam vezetni (10 éve), akkor a forgalmi vizsgán kötelező feladat volt az egyíves megfordulás is. Nem tudom, hogy most van még-e ilyen feladat.
2010. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy éve nem volt csak amit az első komentbe írtam.

Milyen az az egyíves am?

2010. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én még a múlt században vizsgáztam, nekem is volt megfordulás is.. :) Két sávos úton egy ívben(persze széles helyen) megfordulsz.. mi nem világos ebből?
2010. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az egyíves megfordulás az, amikor haladsz az úton egyik irányba és valami miatt meg kell fordulnod (például túlmentél az úti célon). Ilyenkor kinézel egy helyet ahol egy ívben megtudsz fordulni (magyarán tolatás nélkül). Például behúzódsz a menetirány jobb oldalán található kis mellékutcába és már szeded is balra a kormányt, hogy vissza tudja fordulni az előző útra, de már az előző iránynak ellentétesen. Remélem sikerült érthetően megfogalmazni.
2010. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, köszi. 1éve mikor én csináltam nem volt ilyen.
2010. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én most tanulok vezetni, és van egyíves megfordulás is.
2010. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve a két parkolás közül (párhuzamos, v merőleges) az egyik (v én döntöttem el melyik, vagy amilyen parkoló ott volt, ahol mindta, h parkoljak), és az egyíves megfordulás. Vittek egyirányúba, általába oda is mindenkit irányítanak.
2010. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is most tanulok, és bár még csak 1 forgalmi órám volt, az egyik feladat az egy íves megfordulás volt. Annyit kellett csinálnom, hogy egy úttorkolatig menjek el, és forduljak meg. És volt egy parkolás is.
2010. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!