Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B jogsinál a városi vezetésnél...

B jogsinál a városi vezetésnél a városban kettő autó közé beparkoláson kívül van még valami feladat?

Figyelt kérdés
persze a vezetésen kívül :)
2010. aug. 28. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak engem hagytak ki belőlle. Mondjuk nálam a merőleges is csak a vizsgán derült ki, mikor a vizsgabiztos mondta h álljak már be oda.
2010. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem:

-parkolás (párhuzamos)

-egyirányú utcába is bedobtak, aztán onnan tudnod kell, hogy balra kanyarodáskor a bal oldalra és nem a képzeletbeli felezővonalhoz igazodsz (vagy hogy éppen mikor válik kétirányúvá az utca)

-megfordulás (nekem úgy kombinálták, hogy ráadásul még villamospálya is volt az útközepén, azon keresztül kellett végrehajtani a megfordulást, jó poén csúcsforgalomban...

2010. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

kb 1 hete vizsgáztam.

Az egy ívben való megfordulás kötelező. Ezen kívül az oktatód mondja majd, hogy hol parkolj le (csak szakaszt mond, a konkrét helyet Te választod). Ez vagy párhuzamos, vagy merőleges. Keresel egy neked tetsző helyet, és beparkolsz a neked tetsző módon.

Párhuzamos esetben nyílván előre parkolunk ha van hely, és inkább nagyobb helybe próbálkozunk beállni, míg merőleges parkolásnál inkább tolatva, és persze ott is inkább nagyobb helyet keresünk. Ha túl nagy helyet választasz, max. szól a VB hogy ez túl nagy, kisebbe kéne. Viszont ha túl kicsit választasz, esélyes a bukta.

Párhuzamosnál nagyon figyelj, hogy ne legyen kapukijáró, ill. X-es terület.

2010. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi - mindenkinek a válaszokat.:)
2010. szept. 6. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!